اخبار

ایجاد اشتغال مولد در روستاها از طریق اجرای طرح روستا تعاون

ایجاد اشتغال مولد در روستاها از طریق اجرای طرح روستا تعاون
جلسه هم اندیشی، تبیین و تشریح طرح روستا تعاون و اشتغالزایی روستایی با حضور رئیس اداره تعاون،‌ کار و رفاه اجتماعی شهرستان مهدیشهر، بخشدار شهمیرزاد، روسای شورای اسلامی و دهیاران روستاهای بخش شهمیرزاد در محل بخشداری شهمیرزاد برگزار گردید.

در این جلسه حمید مستخدمین حسینی رئیس اداره تعاون، ‌کار و رفاه اجتماعی شهرستان مهدیشهر گفت: طرح روستا تعاون در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) در زمینه اشتعالزایی و اقتصاد مقاومتی در حال اجرا می باشد.

وی هدف از اجرای این طرح را توسعه اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی روستاها دانست و افزود: نمونه های بسیار زیادی از اجرای موفق این طرح در سطح کشور و سایر کشورهای جهان وجود دارد که مهمترین عامل در زمینه موفقیت آنها خواست خود مردم روستا برای تغییر وضعیت خود بوده است.

مستخدمین حسینی در ادامه ضمن تشریح طرح روستا تعاون، توضیحاتی پیرامون ابلاغ دستورالعمل آیین نامه اجرایی قانون حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار مناطق روستایی و عشایری با استفاده از منابع صندوق توسعه ملی و شرایط استفاده از تسهیلات این طرح را ارائه نمود و در انتها به سوالات حاضرین در جلسه پاسخ داد.

۱۱ دی ۱۳۹۶ ۱۰:۴۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید