اخبار

گردهمایی و دوره آموزشی کارکنان حوزه روابط کار استان سمنان برگزار گردید

گردهمایی و دوره آموزشی کارکنان حوزه روابط کار استان سمنان برگزار گردید
گردهمایی و دوره آموزشی کارکنان حوزه روابط کار استان سمنان در محل اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان برگزار گردید.

اسماعیل غنیان، مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این گردهمایی ضمن خوشامدگویی به حضار و آرزوی تندرستی و شادکامی برای آنان، بر اهمیت  برگزاری و شرکت کارکنان اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در دوره های تخصصی تأکید کرد.

ایشان ضمن تقدیر و تشکر از معاونت روابط کار و معاونت پشتیبانی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و همکارانشان بابت برنامه ریزی مناسب برای برگزاری دوره های تخصصی؛ این دوره ها را لازمۀ ایجاد وحدت رویه و بالا بردن دانش و آگاهی دانست.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان در ادامه سخنان خود روابط کار را شاه بیت حفاظت از اشتغال دانست و برخوردهای نامناسب و غیرفنی را عامل ایجاد آسیبها خواند.

ایشان ضمن تأکید بر اهمیت بحث ایمنی محیط کار خاطرنشان ساخت: باید میزان بازرسی ها از کارگاههای پرخطر بیشتر شود و این بازرسی ها به صورت ماهیانه انجام گردد.

غنیان با اشاره به این موضوع که استان سمنان در اکثر طرحها همواره استان پایلوت بوده است بحث ثبت قراردادهای کار و سامانه ثبت شکایات را بسیار مهم ارزیابی کرد و خواستار ورود جدی به این مسئله شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان در انتها با اشاره به این حقیقت که استان سمنان به عنوان دستگاه تخصصی تعاون، کار و رفاه اجتماعی در کشور رتبۀ چهارم و در مجموع زیرمجموعه های وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در سطح کشور رتبۀ دوم را بدست آورده است از تلاشهای همۀ دست اندرکاران تشکر و قدردانی نمود.

۱۰ دی ۱۳۹۶ ۰۹:۴۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید