اخبار

اعطای تسهیلات اشتغالزا در قالب برنامه اشتغال فراگیر

اعطای تسهیلات اشتغالزا در قالب برنامه اشتغال فراگیر
دومین جلسه کارگروه تخصصی اتاق فکر کارآفرینان شهرستان مهدیشهر به ریاست علیرضا آشوری معاون فرماندار، احمدی بخشدار بخش شهمیرزاد، حجت الله عندلیب رئیس اداره توسعه کارآفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان و جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی، کارفرمایان و کارآفرینان شهرستان در سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.

آشوری معاون فرماندار گفت: اتاق فکرکارآفرینی می تواند با شناسایی و کشف استعدادها، گام های ارزشمندی را در راستای کارآفرینی و اشتغال جوانان توانمند شهرستان بردارد.

حمید مستخدمین حسینی دبیرکارگروه و رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان مهدیشهر ضمن تاکید بر لزوم نظارت بیشتر بر اعطای تسهیلات اشتغالزایی افزود: نهادینه کردن فرهنگ توزیع اعتبارات و نظارت بر اعطای تسهیلات در بحث اشتغالزایی باعث جلوگیری از موازی کاری در این حوزه میگردد و می تواند در کاهش نرخ بیکاری شهرستان بسیار موثر باشد.

حجت الله عندلیب رئیس اداره توسعه کارآفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان هدف از ایجاد اتاق فکرکارآفرینی را شناسایی، آموزش، هدایت و راهنمایی کارآفرینان شهرستان عنوان کرد و گفت: در این اتاق فکر می توانیم کارآفرینان را از منظر ظرفیت های حقوقی و قانونی و توسعه مشاغل خانگی در راستای ایجاد اشتغال توانمند سازیم.

۷ دی ۱۳۹۶ ۱۳:۵۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید