اخبار

پنجمین جلسه کارگروه اشتغال شاهرود برگزار شد

پنجمین جلسه کارگروه اشتغال شاهرود برگزار شد
پنجمین جلسه کارگروه تخصصی اشتغال شهرستان با حضور معاون استاندار و فرماندار شاهرود و روسای دستگاههای عضو کارگروه در سالن اجتماعات فرمانداری شاهرود برگزار گردید.

در این جلسه ابتدا حسین امیرحسینی معاون مدیرکل و رئیس اداره تعاون، ‌کار و رفاه اجتماعی شهرستان شاهرود و دبیرکارگروه ضمن ارائه گزارشی از آخرین آمار طرح کارورزی و اشتغال فراگیر و متقاضیان تسهیلات مشاغل خانگی، آئین نامه حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستائی و عشایری را برای اعضای کارگروه تشریح نمود.

سیدمحمدرضا هاشمی معاون استاندار و فرماندار شاهرود در خصوص تسهیلات حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری از منابع صندوق توسعه ملی گفت: سهم استان سمنان 2/2 درصد از تسهیلات یک میلیارد و پانصد میلیون دلاری توسعه مشاغل روستائی و عشایری می باشد که بانکهای عامل نیز باید برابر رقم تخصیص داده از صندوق توسعه ملی به این اعتبارات اضافه نمایند و دستگاههای اجرایی می توانند با شناسائی ظرفیت ها و توانمندی روستائیان طرحهایی که موجب سرمایه گذاری در روستا و ایجاد اشتغال پایدار می گردد را به دبیرخانه ارائه تا ضمن جذب تسهیلات موجب توسعه و عمران روستاها گردد.

وی در ادامه از کلیه دستگاههای اجرایی خواست با همراهی و همکاری زمینه استفاده از ظرفیتهای شهرستان در جهت سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال را فراهم نمایند.
۲۸ آذر ۱۳۹۶ ۰۷:۴۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید