اخبار

جلسه بررسی مشکلات شرکت های تعاونی صنایع دستی شهرستان شاهرود برگزار گردید

جلسه بررسی مشکلات شرکت های تعاونی صنایع دستی شهرستان شاهرود برگزار گردید
جلسه بررسی مشکلات شرکتهای تعاونی صنایع دستی با حضور معاون مدیر کل و رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان شاهرود و کارشناسان بخش تعاون و دبیر اتاق تعاون شاهرود و مدیران تعاونی های صنایع دستی در محل اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان شاهرود برگزار گردید.

حسین امیرحسینی در این خصوص گفت: هدف از تشکیل این جلسه بررسی مشکلات تعاونی ها بویژه مشکلات مربوط به تولید و فروش محصول و شرکت در نمایشگاه ها و عرضه محصولات تولیدی می باشد.

وی به موضوع اشتغال بانوان در سطح شهرستان اشاره کرد و افزود: با وجود حجم عظیمی از نیروی فعال بانوان متأسفانه به نحو مطلوب از این ظرفیت بهره برداری لازم صورت نگرفته است.

رئیس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان شاهرود استفاده از توان و ظرفیت این قشر از جامعه را برای حل معضل بیکاری و رونق بخش صنایع دستی بسیار موثر دانست و بیان کرد: بازاریابی محصولات تولیدی تعاونی ها در حوزه صنایع دستی نیز بسیار مهم و ضروری است.

وی افزود: در حال حاضر 21 تعاونی با موضوع فرش و صنایع دستی در شهرستان شاهرود به ثبت رسیده که نیمی از این تعداد هم اکنون فعال می باشد.

سپس دبیر اتاق تعاون شهرستان در خصوص ایجاد یک نمایشگاه دائمی جهت عرضه محصولات تولیدی تعاونی های صنایع دستی گفت: با ایجاد این نمایشگاه می توان در فعال و پویا شدن تعاونی های صنایع دستی بسیار موثر عمل کرد.

وی افزود: چنانچه تعاونی ها صنایع دستی بانوان تمایل به ایجاد این نمایشگاه در سطح شهرستان داشته باشند اتاق تعاون حمایت می نماید تا این موضوع محقق گردد.

 

۲۵ آبان ۱۳۹۶ ۱۳:۴۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید