اخبار

ششمین جلسه شورای هماهنگی مدیران در استان سمنان تشکیل شد

ششمین جلسه شورای هماهنگی مدیران در استان سمنان تشکیل شد
ششمین جلسه شورای هماهنگی مدیران زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان سمنان با حضور دکتر ازوجی مشاور وزیر و مدیرکل دفتر توسعه اشتغال و سیاستگذاری بازار کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در محل اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی تشکیل شد.

اسماعیل غنیان مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان ضمن خیرمقدم به دکتر ازوجی و مدیران زیرمجموعه از تمامی مدیران به لحاظ حضور ارزشمند آنان در کلیه ی برنامه های هفته تعاون تقدیر و تشکر نمود.

 وی با اشاره به مباحث طرح کارورزی در استان سمنان گفت: سهمیه استان در این طرح 1890 نفر می باشد که تا کنون 708نفر واجد شرایط در این سامانه ثبت نام داشته اند و 207واحد پذیرنده نیز در سامانه اعلام آمادگی نمودند.

دکتر ازوجی مشاور وزیر و مدیرکل دفتر توسعه اشتغال و سیاستگذاری بازار کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ضمن تقدیر و تشکر از مدیران به برنامه اشتغال فراگیر اشاره کرد و گفت: دراستانها و شهرستانها از بُعد فرآیندی کار را راحتر انجام دهید.

وی تصریح کرد : برای تسهیل در کارورزی به کمکهای سازمانهای تامین اجتماعی و فنی و حرفه ای نیاز داریم و هر چه تعامل بین دستگاههای زیرمجموعه بیشتر باشد در این طرح موفق تر خواهیم بود.

ازوجی یکی از مهمترین دستاوردهای دولت تدبیر و امید را ایجاد بیش از ششصد و 70 هزار شغل در کشور دانست و افزود: با افزایش میزان سرمایه گذاری بخش خصوصی در کشور میتوان کاهش قابل توجه ای در آمار بیکاری و افزایش اشتغال داشت.

مشاور وزیر و مدیرکل دفتر توسعه اشتغال و سیاستگذاری بازار کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ادامه داد: برای اشتغال بیش از 800 هزار نفر در کشور برنامه ریزی شده و در چند سال آتی شاهد کاهش آمار بیکاری در کشور خواهیم بود.

 

۲۳ مهر ۱۳۹۶ ۱۲:۱۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید