اخبار

سومین جلسه کارگروه تخصصی اشتغال شهرستان شاهرود برگزار گردید

سومین جلسه کارگروه تخصصی اشتغال شهرستان شاهرود برگزار گردید
سومین جلسه کارگروه تخصصی اشتغال شاهرود با حضورمعاون استاندار و فرماندار شاهرود و روءسای دستگاههای اجرایی عضو در محل سالن اجتماعات فرمانداری شاهرود برگزار گردید.

در این جلسه ابتدا حسین امیرحسینی معاون مدیرکل و رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان شاهرود ضمن عرض خیرمقدم و تسلیت ایام عزاداری ابا عبدا... الحسین و یاران با وفایش به حاضرین در جلسه به ارائه گزارشی از سیمای بازار کار شهرستان در 6 ماهه نخست سالجاری پرداخت و گفت: از ابتدای سال تا کنون  405 نفر بکارگمارده شده اند که 61 % آن مرد 39% زن می باشند.

امیرحسینی در ادامه در خصوص اهمیت طرح کارورزی و مهارت آموزی فارغ التحصیلان دانشگاهی و کاهش نرخ بیکاری آنان در صورت اجرای صحیح این طرح توضیحاتی ارائه و آخرین وضعیت ثبت نام دستگاههای پذیرنده و کارورزان ثبت نام شده را به سمع حاضرین رساند و خواستار پیگیری و تلاش بیشتر دستگهای اجرائی و نهادهای دانشگاهی جهت اطلاع رسانی به متقاضیان گردید .

در خاتمه مهندس هاشمی معاون استاندار و فرماندار شاهرود ضمن تقدیر و تشکر از تلاش دبیرخانه کارگروه و تسلیت ایام محرم و سوگواری سالار شهیدان آقا اباعبدا... الحسین گفت: با عنایت به گذشت شش ماه از سال دستگاههای اجرائی باید تلاش نمایند حداکثر تا پایان مهرماه تعهد اشتغال خود را در سامانه رصد به 60% برسانند.

وی با تاکید بر استفاده حداکثری از ظرفیت های طرح کارورزی لزوم همکاری دستگاههای اجرایی جهت بهره مندی از توانمندی های این طرح در اشتغالزائی فارغ التحصیلان دانشگاهی را یادآور شد.

۲۲ مهر ۱۳۹۶ ۰۸:۰۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید