اخبار

برگزاری مسابقات قرآن کریم ویژه جامعه کار و تلاش و تعاون استان سمنان

برگزاری مسابقات قرآن کریم ویژه جامعه کار و تلاش و تعاون استان سمنان
همزمان با سراسر کشور دوازدهمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه جامعه کار و تلاش و تعاون استان سمنان توسط اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان برگزار می گردد.

اسماعیل رهایی معاون اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان ضمن اعلام این خبر افزود: کلیه کارگران، کارفرمایان، تعاونگران و افراد تحت پوشش خدمات بهزیستی و تامین اجتماعی و خانواده های آنان شامل همسر و فرزندان بالای 15 سال می توانند در این دوره از مسابقات شرکت نمایند.

وی گفت: این مسابقات در دو بخش خواهران و برادران و در رشته های قرائت ، ترتیل، حفظ (10 جزء، 20 جزء و کل قرآن کریم) و مفاهیم قرآن کریم جلد بیست و دوم تفسیر نمونه برگزار می گردد و علاقمندان می توانند با مراجعه با ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان محل اقامت خود حداکثر تا پایان مهر ماه سال جاری اقدام به ثبت نام نمایند.

رهایی افزود: با هماهنگی های صورت گرفته توسط اداره کل امور فرهنگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با سازمان دارالقرآن الکریم، مقرر گردیده جهت استاندارد سازی و هماهنگی هرچه بیشتر مسابقات ، این مسابقات تحت اشراف کمیته اجرائی با اعضاء و شرح وظایف تعیین شده برگزار گردد.

شایان ذکر است مرحله کشوری مسابقات در نیمه دوم  آذر ماه سالجاری برگزار خواهد شد.

۱۱ مهر ۱۳۹۶ ۱۴:۱۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید