اخبار

برگزاری جلسه کمیته راهبری طرح کاج در استان سمنان

برگزاری جلسه کمیته راهبری طرح کاج در استان سمنان
در راستای اجرای طرح کاج (کاربست شیوع شناسی اعتیاد در جامعه کار و تولید)، باهدف بررسی روند پیشرفت طرح مذکور در استان سمنان جلسه کمیته راهبری طرح کاج در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تشکیل شد.

دراین جلسه اسماعیل غنیان مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان ضمن تشریح طرح به بیان مطالبی در خصوص انگیزه های اجرای طرح ، نقطه مبداء آن ، روند اجرای تصمیم سازی ، تصمیم گیری ، تحلیل وضع موجود ، هدف گذاری آینده و همچنین به مقوله روانگردان ها و تاثیرات مخرب و خطرناک آن پرداخت.

ایشان در ادامه خاطر نشان کرد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از سال 1393 طرح شیوع شناسی اعتیاد در واحدهای کار و تولید را با هماهنگی دستگاه های مرتبط آغاز و نتایج آن را در سال 1394 منتشر نمود.

غنیان در ادامه افزود: در سال 1395 طرح کاج با هدف کاربست نتایج طرح ملی شیوع شناسی اعتیاد ، هم در بُعد کمّی و هم در بُعد کیفی ، کاهش 25 درصدی اعتیاد واحد های تولیدی را در بازه زمانی 5 ساله در دستور کار قرار داده که در آن، ادارات کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان های سراسر کشور محور اصلی اجرا قرار گرفتند.

شایان ذکر است اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان با راهبری صحیح این طرح موفق به تاثیر گذاری مثبت در این حوزه شده که یکی از نشانه های موفقیت آن آماده نمودن و همراهی مناسب کارفرمایان برخی واحدهای اثرگذار و پیشرو در اجرای این طرح می باشد.

 

۲۹ شهریور ۱۳۹۶ ۱۳:۳۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید