اخبار

عطر افشانی و گلباران مزار شهدا در سمنان بمناسبت هفته تعاون

عطر افشانی و گلباران مزار شهدا در سمنان بمناسبت هفته تعاون
در نخستین روز هفته تعاون اسماعیل غنیان مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان به همراه اعضاء ستاد گرامیداشت هفته تعاون با حضور در گلزار شهدای امامزاده یحیی(ع) سمنان ضمن عطرافشانی و گلباران مرقد مطهر این اسوه های ایثار و مقاومت، با آرمانهای شهدای معزز تجدید میثاق نمودند.

در این آیین مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان ضمن تبریک عید قربان و هفته تعاون، بر اهمیت جانفشانی و فداکاری شهدا، حفظ یاد و خاطره آنان و پایبندی به آرمانهای امام راحل و شهداء تاکید کرد و آن را برای نائل گردیدن به اهداف انقلاب و اسلام ضروری دانست.

وی ضمن اشاره به شهادت جانگداز شهید گرانقدر مدافع حرم، شهید محسن حججی، ایثار مدافعان حرم را تجلی و امتداد فرهنگ عاشورایی دفاع مقدس دانست و ملت ایران را ملتی شهیدپرور خواند و گفت: فرهنگ جهاد و شهادت در رگهای این ملت بزرگ جاری است.

وی با تأکید بر تقدس روحیه فداکاری، ایثار و جهاد در میدانهای مختلف ملی از جمله تعاون را تجلیات دیگری از این فرهنگ غنی دانست و ضمن ستودن روحیه جهادی کارگران زحمت کش، خانواده تعاون را پیشرو خطوط مقدم خدمت به قشر آسیب پذیر جامعه خواند.

غنیان در ادامه با اشاره به تاثیر گذاری عمده و اصلی تعاون در کمک به قشر آسیب پذیر جامعه ابراز امیدواری کرد این تلاشها و هم افزایی ها در بخش تعاون در راستای حل مشکلات مردم علی الخصوص این قشر جامعه ثمر بخش واقع گردد.

ایشان در این مراسم از کلیه دست اندرکاران تعاون خواست در معرفی هر چه بهتر تعاون و نشر فرهنگ کار جمعی تلاش مضاعف نمایند.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در انتها بر مقام شامخ شهدای تعاون و کارگران زحمتکش ارج نهاد و هفته تعاون را بهترین زمان برای ارائه تلاش ها و اقدامات صورت گرفته در راستای توسعه تعاون برشمرد و افزود: در سالی که به فرموده مقام معظم رهبری به سال اقتصاد مقاومتی تولید- اشتغال مزین گردیده با شهدا تجدید میثاق می کنیم که تمامی تلاش خود را بکار ببندیم تا با تعاون کار ایجاد کنیم و با ایجاد کار در جامعه به رفاه برسیم.

۱۱ شهریور ۱۳۹۶ ۱۲:۱۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید