اخبار

بازدید مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان از شرکت آسیا لنت

بازدید مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان از شرکت آسیا لنت
بمنظور بررسی میدانی از اقدامات اصلاحی صورت گرفته در خصوص رفع عوامل سخت و زیان آور محیط کار و شرکت، اسماعیل غنیان، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی به اتفاق جمعی از معاونین و کارشناسان از شرکت آسیا لنت بازدید بعمل آوردند.

در این بازدید محمدرضا نجفی منش، مدیرعامل شرکت آسیا لنت ، ضمن به رویت رساندن اقدامات اصلاحی انجام شده در زمینه رفع عوامل سخت و زیان آور از اجرای طرح خود مراقبتی در زمینه مبارزه با اعتیاد و عوارض سوء مصرف آن خبر داد و گفت: در شرکت آسیا لنت علاوه بر برگزاری دوره های آموزشی پیشگیری از اعتیاد از پرسنل بصورت تصادفی تست اعتیاد گرفته می شود و در صورت مثبت بودن آن پیگیریهای لازم بمنظور درمان آن صورت می گیرد.

ایشان در ادامه افق دید شرکت آسیا لنت را بین المللی خواند و افزود: ما با افزایش کیفیت به دنبال بازارهای خارج از کشور هستیم. وی ابراز امیدواری کرد با اقدامات صورت گرفته در این راستا منجر به جذب نیروی کار جدید شود.

در ادامه اسماعیل غنیان، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان، محمدرضا نجفی منش، مدیرعامل شرکت آسیا لنت را از شخصیت های مهم صنعت کشور دانست و ضمن تاکید بر اهمیت رصد مشکلات این شرکت خواستار انعکاس دقیق و همه جانبه آنها توسط تیم های بازرسی کار شد و قول مساعد در مرتفع نمودن برخی نیاز های این شرکت را داد.

در این بازدید ، الهی رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهر سرخه  نیز ضمن ارائه گزارشی در خصوص مشکلات شرکت آسیا لنت به نقاط قوت این شرکت اشاره کرد و اظهار داشت: تشکیل خانه فرهنگ تلاش و کار ، اعطاء وام قرض الحسنه به پرسنل، تاسیس خانه بهداشت و جذب کارشناس بهداشت حرفه ای و برگزاری دوره های آموزشی عوامل سخت و زیان آور محیط کار، بهداشت و ایمنی محیط و برگزاری دوره آموزشی اطفاء حریق بهمراه اجرای مانور از موارد برجسته و قابل توجه انجام شده در این شرکت است.
۲۱ اَمرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۴۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید