اخبار

پایان مسابقات دارت قهرمانی کارگران کشور در استان سمنان

پایان مسابقات دارت قهرمانی کارگران کشور در استان سمنان
مسابقات دارت قهرمانی کارگران کشور با قهرمانی تیمهای خراسان رضوی و تهران به ترتیب در بخش آقایان و بانوان در شهرستان شاهرود خاتمه یافت.

در بخش آقایان در این دوره 14 استان در قالب 42  بازیکن به رقابت با یکدیگر پرداختند و در پایان این رقابت ها ، در بخش آقایان ، تیم خراسان رضوی به مقام قهرمانی نائل گردید و به ترتیب تیمهای سایپای تهران و فولاد یزد مقامهای دوم وسوم را کسب کردند.

 شایان ذکر است در این مصاف تیم کارکیا شاهرود در بخش آقایان در مقام چهارم قرار گرفت. در مسابقات انفرادی نیز ، در  بازی  فینال ، آقای سید جعفر سیدی زاده از خراسان رضوی موفق شد هم استانی خود جلال حاجی زاده را 3 بر 2 شکست دهد و مقام قهرمانی را کسب نماید و آقای جلال مظفری از سایپای تهران و بهروز کاظمی از خراسان رضوی مشترکا" سوم شدند.

گفتنی است: مسابقات  اول بصورت گروهی  2 لگ  از 3 لگ در 16 گروه 2 و 3 نفره برگزار وسپس بصورت تک حذفی 3 لگ از 5 لگ به پایان رسید.

به موازات این رقابت ها ، مسابقات در بخش بانوان نیز با قهرمانی تیم استان تهران به پایان رسید و تیمهای خراسان رضوی و سمنان به ترتیب در مکانهای دوم و سوم بخش بانوان جای گرفتند.

در انفرادی بخش بانوان نیز، خانم فاطمه جعفری از تهران مقام اول  ، خانم ملیحه بیرونی از خراسان رضوی مقام دوم و خانم مسعوده باقری از سمنان و خانم طیبه حسنی از تهران مشترکا به مقام سوم دست یافتند.

لازم به ذکر است این مسابقات با همت اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان و به میزبانی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شاهرود و با همکاری فدراسیون ورزش کارگری کشور و هیئت ورزش کارگران استان سمنان و هیأت دارت استان سمنان و حمایت قابل تقدیر شرکت  کارکیا شاهرود در خانه دارت شاهرود برگزارگردید.

۱۳ اَمرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۱۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید