اخبار

بازدید نماینده مردم سمنان، مهدیشهر و سرخه از اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی

بازدید نماینده مردم سمنان، مهدیشهر و سرخه از اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی
احمد همتی نماینده مردم شریف شهرستانهای سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی از اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان و مجموعه فرهنگی تفریحی کارگران مهدیشهر بازدید بعمل آورد.

دراین بازدید اسماعیل غنیان مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ضمن اشاره به کارآمدی بانک اطلاعاتی تهیه شده، سه جانبه گرایی را از اصول اصلی سیاستهای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برشمرد.

وی با تأکید بر برتری کارکرد اجتماعی بخش تعاون نسبت به کارکرد اقتصادی آن، ارتباط قوی بین واحدها و وزارتخانه و نظارت مستمر بر فعالیتهای آنها را از نقاط قوت این مجموعه عنوان کرد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در ادامۀ ضمن ارائۀ آمار و گزارش مربوطه، مشکل اصلی اشتغال استان را اشتغال فارغ التحصیلان دانشگاهی دانست.

دکتر احمد همتی نماینده مردم شهرستانهای سمنان مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی نیز ضمن تشکر و قدردانی از مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان و همکاران ایشان ، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی را از مجموعه های بسیار حساس نظام خواند.

وی ضمن اشاره به بین بخشی بودن فعالیتها، رایزنی اقتصادی را از موارد مهم سیاست خارجی برشمرد.

ایشان با بیان اینکه اجتناب از افراط و تفریط برای زمینه سازی حل مشکلات داخلی ضروری است، زمینۀ اشتغال زایی در کشور را بسیار مناسب ارزیابی کرد.

ایشان همچنین با تأکید بر بالاتر بودن سطح بخش تعاون در استان نسبت به نُرم کشوری، بخش تعاون را بسیار مهم و تأثیرگذار عنوان نمود.

۱۰ اَمرداد ۱۳۹۶ ۱۴:۳۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید