اخبار

برگزاری جلسه هم اندیشی در خصوص فرآیند انتخاب کارگر ، گروه کاری و واحد نمونه استانی در سمنان

برگزاری جلسه هم اندیشی در خصوص فرآیند انتخاب کارگر ، گروه کاری و واحد نمونه استانی در سمنان
رئیس اداره امور اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان از برگزاری نشست هم اندیشی در خصوص فرآیند انتخاب کارگر ، گروه کاری و واحد نمونه استانی خبر داد.

این نشست درآستانه شروع فرآیند انتخاب کارگر، گروه کاری و واحد نمونه استانی با حضور رئیس اداره امور اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان و کارشناسان مربوطه و نمایندگان ادارات کل صنعت، معدن و تجارت ، جهاد کشاورزی، آموزش فنی و حرفه ای استان سمنان و پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان در محل سالن جلسات اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان برگزار گردید.

علی داودی رئیس اداره امور اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان در این خصوص گفت: با توجه به وجود زمان کافی بدلیل شروع بموقع و مدیریت زمان این فرآیند در این جلسه پیشنهاد گردید جهت ایجاد هم افزایی بیشتر در روند اجرای این فرآیند از نهاد ها ، اصناف و دستگاه های دیگر نیز بصورت گسترده تر دعوت بعمل آید.

وی با اشاره منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در خصوص شعارسالجاری و مطرح شدن مقوله درونزایی و برون نگری و همچنین سخنان ریاست محترم جمهور در سفر به استان در مورد توسعه پایدار و اهمیت بخش خدمات علی الخصوص موضوع گردشگری و تبدیل شدن استان سمنان از معبر به مقصد گفت: در این دوره توجه ویژه ای به بخش خدمات بالاخص گردشگری صورت می پذیرد.

رئیس اداره امور اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان در پایان سخنان خود ابراز امیدواری کرد این اداره بمنظور افزایش دقت ، سهولت و سرعت در اجرای این فرآیند ، بتواند تیمی متشکل از کارشناسان را جهت جمع آوری مستندات از کارگران ، گروه های کاری و واحدهای نمونه ، آماده ارائه خدمات نمایند.

شایان ذکر است در این جلسه موضوعاتی با محورهایی از جمله تهیه بسته های تشویقی و مولد انگیزه برای حضور حداکثری کارگران ، گروه های کاری و واحدهای نمونه در این فرآیند مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
۱۰ اَمرداد ۱۳۹۶ ۱۴:۰۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید