اخبار

برگزار ی دوره آموزشی مهارت های دهگانه سبک زندگی ویژه بانوان کارگر سرخه

برگزار ی دوره آموزشی مهارت های دهگانه سبک زندگی ویژه بانوان کارگر سرخه
دوره آموزشی مهارتهای سبک زندگی ویژه زنان کارگر با مشارکت اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان سرخه و شبکه بهداشت و درمان شهرستان سرخه در محل سالن همایش شبکه بهداشت و درمان این شهرستان برگزار گردید.

  غلامرضا الهی رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان سرخه گفت : مهارت‌های زندگی توانایی‌هایی هستند که با تمرین مداوم پرورش می‌یابند و شخص را برای روبه‌رو شدن با مسایل روزانه زندگی، افزایش توانایی‌های روانی، اجتماعی و بهداشتی آماده می‌کنند.

وی افزود: مشکل اصلی جامعه امروز در مباحث سبک زندگی، دور شدن از سبک زندگی اسلامی است. همه می دانیم که برخلاف دنیای غرب ، اسلام برای زن و مرد با توجه به جایگاه و رسالتشان حقوقی را تعیین نموده که توجه به آن موجب تعالی انسان خواهد شد.

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان سرخه گفت: مهارت های دهگانه سبک زندگی هم به صورت یک راهکار ارتقای سلامت روانی و هم به صورت ابزاری در پیشگیری از آسیب‌های روانی و اجتماعی جامعه نظیر اعتیاد، خشونت‌های خانگی و اجتماعی، آزار کودکان، خودکشی، ایدز و موارد مشابه قابل استفاده است.

الهی ادامه داد: این دوره آموزشی به منظور آشنایی بانوان کارگر با این نوع مهارت ها و کمک به آنان است تا بتوانند مثبت عمل کرده، خودشان و جامعه را از آسیب‌های روانی – اجتماعی حفظ نمایند و سطح بهداشت روانی خویش و جامعه را ارتقاء بخشند.

۲۱ تیر ۱۳۹۶ ۱۰:۵۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید