اخبار

کارگروه تخصصی اشتغال شهرستان دامغان تشکیل شد

کارگروه تخصصی اشتغال شهرستان دامغان تشکیل شد
کارگروه تخصصی اشتغال شهرستان دامغان در محل سالن اجتماعات فرمانداری و با حضور کلیه اعضاء کارگروه ، مدیران و نمایندگان بنگاه های اقتصادی شهرستان دامغان تشکیل جلسه داد.

در ابتدای این نشست که مطابق دستور کار از پیش تعیین شده برگزار گردید سید حسن طباطبائی معاون فرماندار شهرستان دامغان ضمن خوش آمد گویی به اعضاء، مدیران و نمایندگان بنگاه های اقتصادی شهرستان در خصوص طرح کارورزی مطالبی ارائه نمود و با تاکید بر اهمیت این طرح، اجرای آن را ضروری دانست.

در ادامه محمود پورمعظمی رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان دامغان از آخرین وضعیت اشتغال شهرستان گزارشی مبسوط ارائه نمود.

ایشان در این گزارش ضمن، تشریح وضعیت ثبت نام جویندگان کار و بکارگمارده شدگان  از طریق کاریابی های دامغان در سه ماهه اول سال جاری در تکمیل سخنان معاون فرماندار به تشریح کامل طرح کارورزی پرداخت و بر اهمیت ثبت نام کارفرمایان در سایت کارورزی به منظور استفاده از سهمیه شهرستان تاکید نمود.

 در پایان این نشست حاضرین جلسه سوالاتی در این زمینه مطرح نمودند که توسط رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان دامغان به سوالات آنان پاسخ داده شد.

۲۱ تیر ۱۳۹۶ ۰۸:۱۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید