اخبار

دومین جلسه کارگروه تخصصی اشتغالِ شهرستان شاهرود برگزار گردید

دومین جلسه کارگروه تخصصی اشتغالِ شهرستان شاهرود برگزار گردید
کارگروه تخصصی اشتغال شهرستان شاهرود به ریاست معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان شاهرود و با حضور سایر اعضای کارگروه و جمعی از کارفرمایان و کارآفرینان در محل سالن اجتماعات فرمانداری شاهرود برگزار گردید.

سیدمحمدرضا هاشمی معاون استاندار و فرماندار شهرستان شاهرود ضمن خوش آمدگویی به حضار گفت: وقتی شعار سال اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال است تکلیف همگان مشخص است ایجاد اشتغال یک وظیفه عمومی است و همه مسئولین دستگاههای اجرایی و مردم در آن نقش دارند.

وی افزود: یکی از طرحهای وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی در راستای اقتصاد مقاومتی طرح کارورزی فارغ التحصیلان دانشگاهی می باشد که هدف از این طرح آموزش و توانمند سازی دانش آموختگان برای ورود به بازار کار است.

هاشمی خطاب به مسئولین دستگاههای اجرایی گفت نسبت به اطلاع رسانی به جامعه هدف خود اقدام نمایند و از کارآفرینان و کارفرمایان خواست با استقبال از این طرح ضمن آموزش به دانش آموختگان از مشوق های این طرح استفاده نمایند.

حسین امیرحسینی معاون مدیر کل و رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی ضمن ارائه گزارش سیمای بازار کار شاهرود در سه ماهه اول سالجاری به تبیین و تشریح طرح کارورزی پرداخت و گفت: متولی و ناظر اجرای طرح کارورزی دانش آموختگان دانشگاهی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است که با همکاری سازمان آموزش فنی و حرفه ای اجرا خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه گروه هدف فارغ التحصیلان دانشگاهها و مراکز آموزش عالی هستند که مدرک تحصیلی آنها مورد تائید وزارت علوم ، تحقیقات و فن آوری است، به تشریح و تفسیر مواد و تبصره های آئین نامه و دستورالعمل طرح کارورزی دانش آموختگان دانشگاهی پرداخت و بر لزوم همکاری تمام دستگاههای اجرایی مرتبط با این طرح تاکید نمود.

 

۱۸ تیر ۱۳۹۶ ۱۴:۴۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید