اخبار

برگزاری انتخاب نمایندگان کارفرمایان در هیات حل اختلاف شاهرود

برگزاری انتخاب نمایندگان کارفرمایان در هیات حل اختلاف شاهرود
مجمع مدیران بمنظور انتخاب نمایندگان کارفرمایان در هیات حل اختلاف شهرستان شاهرود در محل سالن اجتماعات مجموعه ورزشی کارگران شاهرود برگزار شد.

مجمع مدیران واحدهای شهرستان شاهرود برای انتخاب نمایندگان کارفرمایان در هیات حل اختلاف شهرستان شاهرود در محل مجموعه فرهنگی ورزشی کارگران شاهرود با حضور حسین امیرحسینی معاون مدیر کل و رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شاهرود و کارشناسان این اداره و مدیران واحدهای  تولیدی و صنعتی شاهرود تشکیل شد.

در این مجمع حسین امیرحسینی یکی از وظایف ذاتی ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی رسیدگی به اختلاف کارگر و کارفرما دانست و گفت: ماده 160 قانون کار ترکیب هیئت حل اختلاف که بر اصل سه جانبه گرایی استوار می باشد را تعیین نموده است.

وی افزود: بدون تردید کارگران و کارفرمایان از مهمترین فعالان اقتصادی و اجتماعی جامعه محسوب می شوند و چرخه های تولید و اقتصاد کشور با بهره گیری از وجود این افراد می چرخد.

امیرحسینی تعادل بخشی در روابط کارگر و کارفرما را موجب بهبود فعالیت ها و پیشرفت متقابل افراد در حوزه های مختلف کاری دانست و تصریح کرد: نظرات کارشناسانه هیئت های حل اختلاف دراین تعادل بخشی بسیار موثر واقع می شود.

لازم به ذکر است در این مجمع از بین 6 نفر نامزد واجدالشرایط ثبت نام شده بعد از اخذ آراء ، چهار نفر به عنوان نماینده کارفرما جهت حضور در جلسات هیئت حل اختلاف انتخاب شدند.

 

۹ خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۳۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید