اخبار

مراسم بزرگداشت سالروز فتح خرمشهر در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان برگزار شد

مراسم بزرگداشت سالروز فتح خرمشهر  در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان برگزار شد
بمناسبت گرامیداشت سوم خرداد، سالروز حماسه آزادسازی خرمشهر، مراسمی با حضور کلیه کارکنان اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان و کارکنان ادارات شهرستانهای سمنان، مهدیشهر و سرخه در سالن اجتماعات این اداره کل برگزار شد.

در این مراسم اسماعیل غنیان ، مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان حماسه سوم خرداد 1361  را یکی از بارزترین جلوه‌های نصرت الهی و یکی از مهمترین و زیباترین روزها نامید و افزود: اگر حضور ملت در صحنه جبهه های جنگ نبود، نه حماسه آن پیروزی تحقق می یافت و نه حماسه حضور مردم در جشن پس از پیروزی؛ لذا به حق می توان گفت پاسداشت فتح خرمشهر در گرو پاسداشت حضور مردمی در همه صحنه هاست بدین جهت این روز یک روز ملی است.

وی در ادامه با اشاره به قصد دشمن در فتح سه روزه خاک میهن اسلامی و زمین گیر شدن آن در مقاومت ۳۴ روزه خرمشهر، آن را یکی دیگر از معجزات الهی برشمرد و گفت: اکنون هم دشمن مانند قبل محاسبات اشتباه خود را با عناوینی دیگر تکرار می کند.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان با اشاره به حماسه حضور مردم در انتخابات 96 بیان داشت: حضور گسترده مردم پای صندوق های رای نشان داد بر عظم ملت ایران در دفاع از ارزشهای میهن اسلامی افزوده شده و ملت ما قویتر از گذشته با دشمنان مقابله خواهند کرد.

در ادامه باقر جواهری از راویان دفاع مقدس با بیان خاطراتی از دوران دفاع مقدس یاد وخاطره شهدا را گرامی داشتند.

۴ خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۴۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید