اخبار

دیدار با خانواده شهید پازوکی در هفته کار و کارگر

دیدار با خانواده شهید پازوکی در هفته کار و کارگر
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان بهمراه جمعی از مدیران اجرایی و ستادی حوزه تعاون ، کار و رفاه اجتماعی ، اعضاء ستاد بزرگداشت هفته کارگر، مدیران دستگاه های زیرمجموعه وزارت متبوع در استان به دیدارخانواده شهید پازوکی رفت.

غنیان ضمن تبریک فرارسیدن هفته کار و کارگر و روز جهانی کارگر ، به خانواده شهید پازوکی و نثار درود به روح پر فتوح شهید گفت: به رسم ادب همه ساله در ایام هفته کارگر از شهدای جامعه کارگری یاد می کنیم. شهید پازوکی هم علاوه بر شاخص بودن در بین شهداء جامعه کارگری ، انسانی مخترع ، مبتکر،  نوآور و خلاق بود و در سال گذشته در همین ایام علاوه بر اینکه نمونه استانی شده بود قرار بود بعنوان نمونه ملی و کشوری توسط ریاست محترم جمهور از وی تقدیر گردد، که ایشان انتخاب دیگری کرد و برای تفحص شهدا اعزام شد و خودش هم به خیل شهدا پیوست و با ارزش ترین هدیه که همانا شهادت است را از پروردگار متعال دریافت نمود.  انشاءالله که روحش شاد باشد.

ایشان با برشمردن ویژگی های شهید پازوکی یکی از خصوصیات وی را سرشناس بودن در موضوعات فنی و صنعت استان دانست و افزود: کمتر آدمی در زمان فعالیتش بود که ایشان را نشناسد. حتی با چند سال اختلاف تقریباً تمام صنعتگران ایشان را هم در عرصه پارک علم و فن آوری و نوآوری و هم در بحث کار می شناختند.

غنیان به تبحر شهید پازوکی در ارائه طرح های مبتکرانه و بدیع در مورد دستگاه های صنعتی داخلی و حتی خارجی اشاره نمود و بیان داشت:  بسیاری از صنعتگران استان  در مورد دستگاههای خارجی اگر می خواستند تعمیراتی انجام دهند یا  تغییراتی در آن ایجاد کنند حتماً به شهید پازوکی بعنوان متخصص در این کار رجوع می کردند تا طرحی برایشان ارائه کند.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان آشنایی و ارتباط خود و همکارانش با شهید پازوکی، در زمان فعالیت ایشان در عرصه صنعت و خلاقیت و نوآوری را خاطر نشان ساخت و گفت: شهید پازوکی در همان مقطع هم مایه افتخار جامعه کار و کارگری و کارآفرینی بود و اکنون نیز سرآمد جامعه کارگری می باشد.

 

 

۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۸:۱۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید