اخبار

به مناسبت هفته کارگر: زنگ کار در سمنان نواختـــه شد

به مناسبت هفته کارگر: زنگ کار در سمنان نواختـــه شد
بمناسبت فرارسیدن هفته کار و کارگر و بمنظور ارج نهادن به مقام شامخ کارگران مراسم نمادینی تحت عنوان " نواختن زنگ کارگری" با حضور عباس دانایی فرماندار سمنان، اسماعیل غنیان مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان و کلیه اعضاء ستاد بزرگداشت هفته کارگر استان سمنان در هنرستان آیت الله سیدعلی خامنه ای (مدظله العالی) شهرستان سمنان برگزار شد.

در این مراسم مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان ضمن تقدیر و تشکر از مسئولین آموزش و پرورش و مدیر مدرسه و تبریک فرارسیدن هفته کارگر، بر حرکت درست هنرجویان هنرستانی در مسیر سازندگی تاکید و قرارگرفتن کشور در عصر سازندگی، استقلال را خاطر نشان نمود و افزود: شما هنرجویان هنرستانی موثرین عرصه کار و تولید هستید.

ایشان با اشاره به جوشش درآمدن و دانش بنیان شدن کلیه امور و فعالیت ها در کشور ، هنر آموز هنرستانی را بعنوان نخبه اجرایی در خط مقدم این فرآیند دانست و بیان داشت: یک هنرستانی کار را درک کرده و خوب یاد گرفته است و همراه کارهای عملی به دانش تئوری مربوط به کار هم دست یافته و این فرد می تواند بسیار یاری بخش در امور باشد.

غنیان در پایان این مراسم ضمن مهم برشمردن و ارج نهادن به جایگاه و منزلت کارگر در خانواده و اجتماع ، از هنرجویانِ فرزند کارگر خواست برای پاسداشت جایگاه کار و کارگر در روز جهانی کارگر از والدین خود قدردانی نمایند.

وی وعده داد : هنرجویان می توانند گزارشی از این عمل شایسته خود به مدرسه ارائه دهند و به مناسبت 11 اردیبهشت که روز جهانی کارگر می باشد به 11 گزارش برتر جوائز نفیسی اهداء خواهد شد.

۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۸:۵۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید