اخبار

تجلیل ازبانوانِ اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان در برنامه پایان سال

تجلیل ازبانوانِ اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان در برنامه پایان سال
در برنامه پایان سال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان از بانوان این اداره کل بمناسبت تکریم مقام شامخ زن طی مراسمی با حضور غنیان ، مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان تجلیل بعمل آمد.

غنیان در این برنامه در جمع کارکنان اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان ضمن خوش آمد گویی حلول سال نو را تبریک و از زحمات کارکنان بویژه بانوان اداره کل جهت نیل به اهداف از پیش تعیین شده وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سال 95 تقدیر و تشکر نمود.

ایشان ضمن اشاره به اهمیت تعهد نسبت به تخصص، بر بکارگیری نیروها بر اساس قدرت قضاوت آنها تاکید کرد و افزود: در سال آتی باید بصورت دوره ای، ماهانه یا فصلی، هر بخش خودش را ارزیابی نماید و معاونت ها عملکرد سال های قبل را نسبت به پیش بینی جدید استخراج نموده و مقایسه نمایند تا رتبه اداره کل مشخص گردد و با درنظر گرفتن این برآیند برای همه بخش ها ، نیازهای پیش رو بطور دقیق شناسایی گردد.

وی ضرورت رشد متوازن در کلیه بخش ها را خاطر نشان نمود و گفت: فعالیت شاخص دار ما ، برنامه های محوری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است که امیدواریم در سال آتی در کلیه بخش ها به رشد صد درصدی بشکلی موزون دست پیدا نماییم.

۲۸ فروردین ۱۳۹۶ ۱۳:۱۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید