اخبار

نشست مشترک ادارات کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و کمیته امدادامام خمینی(ره)در سمنان

نشست مشترک ادارات کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و کمیته امدادامام خمینی(ره)در سمنان
مدیر و معاونین اداره کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان سمنان با مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان در محل اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان دیدار و گفتگو کردند.
در این دیدار که معاون تعاون، معاون پشتیبانی و منابع انسانی و معاون امور اجتماعی اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان سمنان نیز حضور داشتند، اسماعیل غنیان، ضمن خوش آمد گویی به حضار با اشاره به سابقه همکاری نزدیک این دو ارگان، کار و تلاش را جزء جدایی ناپذیر در حرکت این دو نهاد از ابتدا تا کنون دانست و افزود : حمایت از اقشار ضعیف جامعه و حرکت اثر بخش و پایدار در حفظ و تولید اشتغال بالاخص برای مددجویان از نتایج اساسی توسعه و همکاری دو جانبه در حمایت از شرکت های تعاونی می باشد.
وی هماهنگی با واحدها بمنظور آموزش به مددجویان را نیز در جهت افزایش تولید و ایجاد شغل ضروری دانست و عنوان کرد: افتخار ما این است که با تشکیل تعاونی در روستاهای استان در کنار همکاری سایر دستگاهها و ایجاد هم افزایی این قشر ارجمند را توانمند نماییم.
ایشان با تاکید بر حفظ کرامت انسانی ، اعتقاد و توکل دست اندرکاران در جهت نائل شدن به اهداف را مهم برشمرد و خواستار هماهنگی هر چه بیشتر جهت ایجاد تعاونی ، علی الخصوص تعاونی از نوع فراگیر ملی شد.
در این نشست همچنین در خصوص آموزشهای فرهنگی به مدد جویان و طرح کرامت مباحثی مطرح گردید و مقرر شد اداره کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان با قراردادن اطلاعات از وضعیت مددجویان به اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان در پیشبرد برنامه های آتی برای این قشر از جامعه مساعدت نماید.
۳ اسفند ۱۳۹۵ ۱۳:۴۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید