اخبار

نشست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان

نشست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان
در راستای ارتقاء و پویایی سامانه ظرفیت های اشتغال جوانان استان نشستی با حضور اسماعیل غنیان مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مرادی معاون فرهنگی و جوانان اداره کل ورزش وجوانان در محل این اداره کل برگزار شد.

اسماعیل غنیان ، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان، ضمن اظهار خرسندی از فعالیت انجام شده بیان داشت: موضوع اشتغال جوانان، علی الخصوص فارغ التحصیلان از جمله موضوعات مهم در مقوله اشتغال است و علاوه براین بایستی موضوعات تعاون، کارآفرینی، مشاغل خانگی و... به عنوان ظرفیت های اشتغال به جوانان شناسانده شود.
وی افزود: برخی از دستگاه های اجرائی نظیرِ صنعت، معدن وتجارت ، جهاد کشاورزی، میراث فرهنگی و صنایع دستی و... به عنوان دستگاه های اجرائی پرظرفیت باید مورد توجه قرارگرفته و در این زمینه فعالیت بیشتری داشته باشند.
در ادامه مرادی معاون فرهنگی و جوانان اداره کل ورزش وجوانان استان سمنان گفت: سامانه راهنمای اشتغال جوانان استان طی مراسمی با حضور دکتر خباز استاندار سمنان رونمائی شده و رویکرد این سامانه شناسائی ظرفیت های اشتغال استان و معرفی به جوانان است که انتظار می رود کلیه دستگاههای اجرایی نسبت به این مهم اقدام لازم بعمل آورند.

۱ اسفند ۱۳۹۵ ۱۴:۰۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید