اخبار

دهمین دوره طرح سبد حمایتی رایگان دولت در حال اجراست

دهمین دوره طرح سبد حمایتی رایگان دولت در حال اجراست
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان از توزیع سبد کالا برای اقشار محروم و آسیب پذیر تحت پوشش نهادهای حمایتی خبر داد.

اسماعیل غنیان در این خصوص گفت: دهمین دوره اجرای طرح سبد حمایتی رایگان دولت برای افراد تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) و بهزیستی شامل مستمری بگیران دستگاه های مورد حمایت این نهاد ها اعم از افراد دارای ضایعه نخاعی، توانبخشی، اجتماعی و درخواست پشت نوبت وسایل توانبخشی از بیست و یکم بهمن ماه سال جاری آغاز گردیده است.
وی ضمن اشاره به فعالیت سامانه طرح حمایت غذایی خانواربرای مرحله بهمن95، بررسی وضعیت مراجعین ، توسط کلیه همکاران مسئول بویژه مددکاران کمیته امداد و سازمان بهزیستی را از طریق این سامانه بیان داشت و افزود: جهت رفاه حال عزیزان، پاسخگویی از طریق نزدیک ترین مرکز حمایتی (کمیته امداد امام خمینی(ره) یا بهزیستی) به محل سکونت انجام می گیرد.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان با تاکید بر اینکه این اقدام و حسن تدبیر دولت با هدف حمایت از تولیدکنندگان داخلی و کمک به مردم صورت می پذیرد. خاطر نشان نمود: مبالغ در نظر گرفته شده برای خانواده های مذبور تابع میزان نفرات است.

۳۰ بهمن ۱۳۹۵ ۱۱:۰۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید