اخبار

نشست هماهنگی حراستهای زیرمجموعه وزارت تعاون، کار ورفاه اجتماعی در استان سمنان

نشست هماهنگی حراستهای زیرمجموعه وزارت تعاون، کار ورفاه اجتماعی در استان سمنان
نشست هماهنگی حراستهای دستگاههای زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان سمنان با هدف گسترش فرهنگ مشارکت، هم افزایی وتعامل ، استفاده از تجربیات یکدیگر، ارائه پیشنهاد در چارچوب وظایف سازمانی، هم پوشانی اقدامات نظارتی، پیشگیری از بحرانهای احتمالی وایجاد انسجام در محل سالن جلسات اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان سمنان برگزار گردید.

اسماعیل غنیان مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان سمنان ضمن تسلیت به مناسبت شهادت تعدادی از آتش نشانهای حادثه پلاسکو گفت: خداوند به بازماندگان این عزیزان این توانایی را بدهد که بتوانند این مصیبت راتحمل وبه زندگی برگردند. همچنین وی فرارسیدن ایام الله دهه فجررا تبریک وخاطر نشان کرد امیدواریم باتلاشهایی که توسط دولت و مسئولین صورت گرفته شرایطی بوجودآیدکه رفاه اجتماعی برای مردم به ارمغان آورد.
غنیان افزود: حراست، صیانت از نیروی انسانی و منابع مادی است چیزی شبیه تلاش آتش نشانهای فداکاری که درحادثه آتش سوزی پلاسکوانجام دادند.
مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان سمنان گفت: حراست ها چشم برزخی ادارات هستند که می توانند هرچیزی را ببینند، به شرطی که دید وسیعی داشته باشند و محدودنبینند، زیرا دستگاههای زیرمجموعه وزارت تعاون، کار ورفاه اجتماعی با آسیب پذیرترین قشرجامعه بدلیل افزایش نرخ تورم ومناسب نبودن درآمد ها مواجه هستند.
وی خدمت به این قشرجامعه را مهمترین وظایف حراستها دانست و گفت: هنرحراست این است که با دانایی، آینده نگری، تبادل اندیشه، هم افزایی و استفاده از پتانسیلهای یکدیگر بتواند شرایط خوبی را در سازمان بوجود آورد.
اسماعیل غنیان گفت: کسانی که باور سازمانی دارند شخصیت و آبروی خود و سازمان را حفظ می نمایند وی عارضه یابی، دیدن عارضه و پیشنهاد راه حل هایی قبل از بروز اتفاق در درون سازمان را از دیگر وظایف حراستها دانست و خاطرنشان کرد: حراستها باید انسانهایی باشند که دستگیری کنند نه مچ گیری و از بزرگ شدن عارضه و بیماری جلوگیری نموده و به همکاران کمک نماید.
وی برگزاری جلسات شورای حراستهای دستگاههای زیر مجموعه را در سمنان خوب ارزیابی نمود وگفت: در این جلسات تعامل ها و نوع ارتباط ها هرچه شفاف تر و بی حاشیه تر برگزار شود می تواند کمک بزرگی به اهداف سازمانی وحراست ها باشد.
وی در پایان تصریح کردند باید از همه داشته هایمان حراست و نگهداری نموده و با تمام توان از عضو آسیب دیده مراقبت و حراست کنیم و از تواناییهای وی در راستای اهداف سازمانی استفاده نماییم.

۹ بهمن ۱۳۹۵ ۱۰:۱۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید