اخبار

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان از خبرگزاری ایرنا بازدید کرد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان از خبرگزاری ایرنا بازدید کرد
اسماعیل غنیان در این بازدید با روند فعالیت های خبرگزاری جمهوری اسلامی در بخش های مختلف آشنا شد و در نشست خبری با حضور خبرنگاران این رسانه حضور یافت.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان در نشست خبری در مرکز خبرگزاری ایرنا مرکز سمنان گفت: بهترین سیاست و ویژگی رسانه ها صداقت است و خبرگزاری جمهوری اسلامی قابل اعتمادترین و صادق ترین رسانه در انتقال اخبار و اطلاعات است.
وی خاطرنشان کرد: اولین قدم برای ایجاد انگیزه و رسیدگی به چالش های مختلف، اطلاع رسانی به مردم برای فرهنگسازی در امور مختلف است.
وی با بیان این که اساس آغاز هر کاری اطلاع رسانی است، خاطرنشان کرد: یکی از تشکیلات موفق در حوزه اخبار اطلاع رسانی با هدف رشد و توسعه، خبرگزاری جمهوری اسلامی است.
غنیان یاد آورشد: بهترین ویژگی هر رسانه ای صداقت است که با آن می تواند افکار عمومی را به مسیر درست و واقعی جریان و رویدادها هدایت کند و هر رسانه ای با صداقت می تواند مردم را نیز با حق همراه کند و از روند درست و واقعی جریان ها مطلع سازد.
وی با اشاره به اهمیت اطلاع رسانی به مردم درباره مسایل کلان هر جامعه ای، خاطرنشان کرد: اگر مردم بدانند 30 سال آینده وضعیت آب چگونه می شود، مطالبات امروز را جدی تر پیگری و برای مطالبات خود اولویت بندی می کنند.
غنیان با اشاره به ارایه تسهیلات رونق تولید از سوی دولت تدبیر و امید به منظور خروج چرخه تولید کشور از رکود، تصریح کرد: طرح های رونق تولید و خروج از رکود باید منجر به ایجاد اشتغال شود، زیرا بدون ایجاد فرصت شغلی رشد، توسعه و رفاه در جامعه شکل نمی گیرد.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان با اشاره به این که سرمایه گذاری ها برای رونق اقتصادی باید هدفمند و بر اساس اولویت بندی ها انجام شود، خاطر نشان کرد: در بیشترین سرمایه گذاری باید ظرفیت محلی و بومی مناطق و توانمندی‌های هر محیط اصل قرار گیرد.
۱۴ دی ۱۳۹۵ ۰۸:۱۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید