اخبار

مسابقات بسکتبال قهرمانی کارگران کشور در شاهرود آغاز شد

مسابقات بسکتبال قهرمانی کارگران کشور در شاهرود آغاز شد
آئین افتتاح مسابقات قهرمانی بسکتبال کارگران کشور با حضور فرماندار شاهرود ، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان ، مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری ، مسئولان استانی و شهرستانی و 9تیم شرکت کننده در سالن فجر دانشگاه صنعتی شاهرود آغاز شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان با تأکید بر لزوم ترویج روحیه پهلوانی در تمامی مسابقات و المپیادهای ورزشی در کشور خاطرنشان کرد: باید از این مسابقات برای افزایش دوستی‌ها بهره ببریم.
غنیان با اشاره به اینکه ترویج حس نوع‌دوستی می‌تواند به عنوان یکی دیگر از اهداف این‌گونه مسابقات مطرح باشد؛ از جامعه کارگری به عنوان یکی از مظاهر نوع‌دوستی در کشور نام برد و گفت: برگزاری این مسابقات در شهر بایزید بسطامی و شیخ ابوالحسن خرقانی به عنوان سرآمدان نوع‌دوستی در تاریخ را می‌توان به فال نیک گرفت.
وی با اشاره به اینکه جامعه کارگری استان سمنان در همه زمینه‌ها یکی از اقشار سرآمد کارگری در کشور به شمار می‌رود؛ تقدیم 194 شهید از جامعه کارگری این استان در دفاع مقدس را سند افتخاری مهم برای این قشر از جمعیت 700 هزارنفری استان سمنان دانست و افزود: جامعه کارگری استان سمنان از این حیث به خود می‌بالد.
شایان ذکر است در حاشیه برگزاری این آئین نیز از خانواده شهید علی اصغراشرفی به عنوان نماینده خانواده‌های شهدای کارگر استان سمنان تجلیل شد.

۱۲ دی ۱۳۹۵ ۰۸:۲۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید