اخبار

برگزاری مسابقات قهرمانی بسکتبال کارگران کشور در استان سمنان

برگزاری مسابقات قهرمانی بسکتبال کارگران کشور در استان سمنان
دومین جلسه ستاد هماهنگی برگزاری مسابقات قهرمانی بسکتبال کارگران کشور در روز سه شنبه 95/10/7در محل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان شاهرود برگزار شد.

این جلسه با حضور کلیه اعضاء ستاد، اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، اداره کل ورزش وجوانان ، فرمانداری شاهرود، دانشگاه صنعتی شاهرود، هیأت بسکتبال ، شرکت سیمان و شرکت خدماتی کارکیا شاهرود تشکیل شد.
اسماعیل رهایی مدیر امور اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان ضمن تقدیر و تشکر از همکاری اعضای ستاد در برگزاری این مسابقات گفت: برای اولین بار دراستان این مسابقات با حضور 12 تیم از سراسرکشوراز یازدهم دی ماه سالجاری در سالن ورزشی دانشگاه صنعتی شاهرود برگزار می شود که امیدواریم با میزبانی مناسب خاطره خوشی از استان درذهن افراد شرکت کننده دراین مسابقات ماندگار شود.
وی افزود: بمنظور هرچه بهتر برگزار شدن و جهت استفاده بهینه از ظرفیتها و امکانات شهرستان شاهرود با کلیه دستگاه های اجرایی هماهنگی لازم بعمل آمده است از طرفی این دوره ازمسابقات فرصت مناسبی برای شناسائی استان ازجمله اماکن تاریخی وتفریحی شهرستان شاهرود وظرفیتهای استان است.
ایشان ادامه داد: مراسم افتتاحیه این دوره از مسابقات در روز شنبه یازدهم دیماه ساعت 30/17درسالن ورزشی فجردانشگاه صنعتی شاهرود برگزار می شود که از عموم هموطنان خصوصا مردم عزیز شاهرود دعوت می نماییم به جهت حمایت و تشویق دراین مراسم حضور پرشوری داشته باشند.
اسماعیل رهایی در پایان با اشاره به اهمیت ورزش در خانواده کار و تولید و تعاون ، نقش آن را در شکوفایی سلامت و اقتصاد جامعه مهم ارزیابی کرد و اظهار داشت: ورزش می تواند سلامت روحی و جسمی کارگران را تضمین نموده و در افزایش بهره وری نیروی کار و راندمان تولید اثر بخش باشد.

۸ دی ۱۳۹۵ ۱۶:۳۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید