اخبار

همایش تبیین اهداف و کارکردهای شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستانی درآرادان برگزار شد

همایش تبیین اهداف و کارکردهای شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستانی درآرادان برگزار شد
همایش تبیین اهداف و کارکردهای شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستانی در آرادان با حضور دکتر غلامرضا کاتب نماینده مردم شریف شهرستانهای گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی و افشار نادری فرماندار آرادان، عباس غیاث الدین مدیرتعاونِ اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان و فعالین اقتصادی، معتمدین محل و مدیران و روسای دستگاههای اجرایی مرتبط برگزارگردید.

باقر شاه حسینی رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی آرادان ضمن عرض خیر مقدم گزارشی از وضعیت و روند تشکیل شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستان آرادان و شرکت های تعاونی تامین نیاز گلخانه داران و زیتون کاران شهرستان آرادان را ارائه داد.
افشار نادری فرماندار آرادان با اشاره به اصل 44 قانون اساسی و بخش های سه گانه اقتصاد ملی در شرایط فعلی توجه بیش از پیش به توسعه بخش تعاون را یادآوری کرد و لزوم همکاری و همفکری فعالین اقتصادی و معتمدین محلی را جهت آبادانی و توسعه شهرستان لازم دانست و در ادامه گزارشی از اقدامات انجام شده در این رابطه ارائه نمود.
غلامرضا کاتب نماینده مردم شریف شهرستانهای گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی و عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: با توجه به مشکلات مالی دولت در تامین اعتبار و بودجه فعالیت های عمرانی، در حال حاضر بهترین راهکار توسعه و عمران شهرستان ها استفاده از ظرفیت ها و امکانات محلی است.
وی افزود: تعاونیهای توسعه و عمران شهرستانی از پشتوانه قوی قانونی برخوردار بوده و امکان واگذاری طرح ها و فعالیت ها با ترک تشریفات مناقصه به تعاونیهای توسعه و عمران پیش بینی شده است.
عباس غیاث الدین مدیرتعاونِ اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان اهداف و کارکردهای شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستانی را تبیین و مراحل تشکیل و شرایط عضویت در این نوع تعاونی را برای حضار تشریح کرد.
در ادامه هیأت رئیسه جدید تعاونی توسعه و عمران شهرستان آرادان انتخاب شدند.

۳ آذر ۱۳۹۵ ۰۸:۴۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید