اخبار

جلسه کمیته تخصصی شورای هماهنگی زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی درسمنان تشکیل شد

جلسه کمیته تخصصی شورای هماهنگی زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی درسمنان تشکیل شد
جلسه کمیته تخصصی شورای هماهنگی دستگاههای زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان سمنان با حضور معاونین پشتیبانی و روابط عمومی های دستگاههای زیرمجموعه در محل اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان برگزار گردید.

اسماعیل رهایی، مدیرپشتیبانی و توسعه منابع انسانی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان ضمن خیر مقدم و تسلیت پیشاپیش اربعین حسینی گفت: سنوات قبل با همکاری دستگاههای تابعه دوره آموزشی برگزار نمودیم و بازخورد مطلوب و رضایت بخشی را در بر داشت، امسال نیز قصد داریم دوره ای عمومی - مدیریتی تحت عنوان فرسودگی شغلی با همکاری موسسه کار و تامین اجتماعی و دستگاههای تابعه برگزار نماییم تا شاهد نتیجه ای پرثمر در کارنامه آموزشی همکاران باشیم.
وی با شرح مختصری از فعالیتهای موسسه کار و تامین اجتماعی، از دستگاهها خواست اولویت های پژوهشی را در وب گاه سازمان خود قرار داده و به واحدهای تحت امر خود در خصوص تهیه و ارسال پروپوزال پژوهشی به اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی جهت طرح در کمیته آموزش و پژوهش اطلاع رسانی نمایند.
اسماعیل رهایی با بیان اینکه استان سمنان جزء 5 استان برتر کشور در تهیه آمارنامه بوده ، گفت: با عنایت به مکاتبات انجام شده در این خصوص، آمار خواسته شده را در موعد مقرر به اداره کل ارسال نمایید.
مدیر پشتیبانی و توسعه منابع انسانی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان با ارائه توضیحاتی در خصوص کارت رفاه اجتماعی ایرانیان(کاراکارت) افزود: افزایش قدرت خرید کارکنان دولت، کاهش رکود اقتصادی به منظور تحقق اقتصاد مقاومتی، رونق تولیدات داخلی و افزایش میزان اشتغال از طریق رونق بخش خدمات از اهم اهداف طرح مذکور می باشد.

۲۷ آبان ۱۳۹۵ ۱۳:۵۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید