اخبار

جلسه هیأت استانی کاریابی های استان سمنان تشکیل شد

جلسه هیأت استانی کاریابی های استان سمنان تشکیل شد
جلسه هیأت استانی کاریابی های استان سمنان با حضور اعضاء و به ریاست اسماعیل غنیان مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان سمنان تشکیل گردید.
غنیان مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان ضمن خیرمقدم به اعضاء هدف ازتشکیل جلسه را بررسی وضعیت عملکرد موسسات کاریابی با استناد به آمارعملکرد و نرم افزارکاریابی¬ها درسال جاری دانست و گفت: کاریابی ها موظفند ورود و ثبت اطلاعات درنرم¬افزار مربوطه را به روز رسانی نمایند.
وی با اعلام آمار شاخص های عملکردی موسسات کاریابی های استان در 7ماهه سال جاری و مقایسه آن با مدت مشابه سال قبل اعلام داشت: با توجه به فعالیت ها و اقدامات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان در سال جاری تغییر چشمگیری در زمینه اشتغال با مدت مشابه آن در سال 94 نداشته ایم و امیدواریم با پرداخت تسهیلات ازسوی ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان درنیمه دوم سال جاری شاهد رشد و شکوفائی دربخش اشتغال باشیم.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان در ادامه ضمن اعلام موضوع واگذاری بیمه بیکاری به موسسات مشاوره شغلی وکاریابی ها در سطح استان بیان داشت: استان سمنان به عنوان یکی از استان های پایلوت درزمینه واگذاری امور مرتبط با بیمه بیکاری به کاریابی بوده است که این موضوع از اواخر سال گذشته توسط موسسات مشاوره شغلی و کاریابی های استان اجرا و عملیاتی گردیده است.
۲۲ آبان ۱۳۹۵ ۰۹:۵۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید