اخبار

جلسه بررسی وانتخاب کارگر، گروه کاری و واحد نمونه استان سمنان تشکیل شد

جلسه بررسی وانتخاب کارگر، گروه کاری و واحد نمونه استان سمنان تشکیل شد
به منظور هماهنگی و بررسی نقاط قوت و ضعف سالهای گذشته، جهت به کارگیری در دوره پیش رو، جلسه بررسی و انتخاب کارگر، گروه کاری و واحد نمونه استان سمنان با حضور کلیه اعضاء و به ریاست اسماعیل رهایی مدیرامور اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان برگزار شد.

اسماعیل رهایی مدیرامور اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان ، ضمن خیر مقدم به اعضاء و قدردانی از اعضای کمیته فنی داوری و تشکر بابت تلاش های خستگی ناپذیر در سال قبل، ابراز امیدواری نمود به حول و قوه الهی با انتخاب افراد شایسته و اصلح درسطح استان، برترینهای هر بخش را به سطح کشوری معرفی کنیم تا بتوانیم در سال جاری، نمونه های ملی را از گزینه های مطرح شده استان سمنان داشته باشیم.

وی در ادامه خواستار تلاش و بکار گیری عزم جدی جهت شناسایی و ارزیابی در بررسی انتخاب کارگر، گروه کار و واحد نمونه در مدت زمان باقیمانده شد.

رهایی یکی از دلایل تشکیل این جلسه پیش از موعد معمول، جهت تلاش بیشتر برای بررسی راهکارها و ابعاد این رویداد مهم در استان و فراهم نمودن مشارکت حداکثری جامعه هدف دانست.

سپس علی داودی رئیس اداره امور اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان توضیحاتی در خصوص نحوه اجرای فرآیند انتخاب کارگر،گروه کار نمونه و واحد نمونه در سال جاری ارائه نمود.

۴ آبان ۱۳۹۵ ۱۳:۰۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید