اخبار

جلسه اتاق فکرِ اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی تشکیل شد

جلسه اتاق فکرِ اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی تشکیل شد
نخستین جلسه اتاق فکر سالجاری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با حضور کلیه اعضاء و به ریاست اسماعیل غنیان مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان در محل دفتر وی برگزار گردید.

دکتر غنیان مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان پس از عرض تسلیت ایام سوگواری امام حسین (ع) و آرزوی قبولی عزاداری مطالبی در خصوص مهمترین پیام  نهضت و قیام عاشورا که همانا امر به معروف می باشد بیان و ضمن تشکر از تلاش اعضای اتاق فکر گفت: با توجه به تصویب چند طرح از این اداره کل در ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان و موضوع مرتبط با تعاون به عنوان شناسایی و اولویت بندی عوامل موثر بر توانمند سازی مدیریت تعاونیهای استان سمنان ، خواستار بحث و تبادل نظر در این خصوص شد.

وی با اشاره به روند تاسیس تعاونیهای توسعه و عمران شهرستانی و تعاونیهای محصول محور افزود: با عنایت به جلساتی که با حضور استاندار محترم تشکیل گردیده و با توجه به تلاش کلیه همکاران تعاونیهای محصول محور در برخی شهرستانها تاسیس و هیات موسس در باقیمانده شهرستانها تشکیل گردیده که هدف ما کوتاه نمودن دست واسطه ها و بازگشت ارزش افزوده به خود تولید کنندگان می باشد.

در ادامه عباس غیاث الدین مدیرِ تعاونِ اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان سمنان ضمن ارائه توضیحاتی در خصوص طرح پژوهشی اقتصاد مقاومتی خواستار اعلام نظر در خصوص تعیین سطح طرح در سطح هر شهرستان که در مجموع پس از انجام قابل تعمیم به سطح استان و حتی کل کشور شد.

وی با تاکید بر تعاونیهای کشاورزی، تامین نیاز تولید کنندگان و تامین نیاز مصرف کنندگان خواستار چگونگی آسیب شناسی در خصوص این تعاونیها گردید.

۱ آبان ۱۳۹۵ ۱۰:۲۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید