اخبار

جلسه هماهنگی با اعضای تعاونی تامین نیاز درودگران ده ملا در شاهرود

جلسه هماهنگی با اعضای تعاونی تامین نیاز درودگران ده ملا در شاهرود
در راستای فعال نمودن تعاونی تامین نیاز درودگران ده ملا جلسه هماهنگی با اعضای تعاونی تامین نیاز درودگران ده ملا با حضور بخشدار مرکزی شاهرود و دهیاری روستای ده ملا و راهنجان و تعدادی از موثرین درودگران روستای ده ملا در محل دهیاری تشکیل گردید.

حسین امیرحسینی معاون مدیر کل و رئیس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شاهرود با تاکید بر ضرورت تشکیل تعاونی تامین نیاز واحدهای نجاری روستای دهملا و راهنجان گفت: فعالیتهای اقتصادی در حوزه تعاون، با مشارکت همه فعالین این بخش باعث رشد و پیشرفت اقتصادی ، اجتماعی و فرهنگی منطقه را به همراه دارد، از این رو باید تشکیل تعاونی تامین نیاز این صنوف که اساس آن همدلی و همراهی همه فعالین می باشد با حضور و حمایت همه تحقق یابد.

سپس رضوانی بخشدار مرکزی شاهرود در خصوص ضرورت تشکیل این تعاونی و حمایت از درودگران این روستا که بیش از صد کارگاه صنایع چوبی فعال دارد را عنوان نمود.

در ادامه عزیزی رئیس شورای روستای دهملا در خصوص وضعیت شرکت تعاونی و علت عدم فعال بودن آن و ضرورت آسیب شناسی تعاونی درودگران توضیحاتی را ارائه داد.

در پایان اعضای حاضر در جلسه مسائل و مشکلات خود را عنوان نمودند و پس از تبادل نظر و بررسی مقرر شد در اولین فرصت مجمع عمومی با پذیره نویسی و عضوگیری جدید انجام شود.

۱ آبان ۱۳۹۵ ۰۹:۰۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید