اخبار

بازدید معاون مدیرکل اشتغال اتباع خارجی از دفاتر کفالت اقامت و اشتغال سمنان

بهمن عباسی معاون مدیرکل اشتغال اتباع خارجی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از روند خدمت رسانی به اتباع خارجی توسط دفاتر کفالت اقامت و اشتغال اتباع خارجی سمنان بازدید نمود.

وی در این بازدید ضمن تقدیر و تشکر از مدیریت و کارکنان دفاتر، این دفاتر را پتانسیلی کارآمد در راستای ساماندهی اتباع خارجی معرفی و خواستار اشراف دقیق پرسنل آنها بر امور محوله گردید.

ایشان اظهار امیدواری کردند با آسیب شناسی و ارائه راهکارهای مناسب بتوانیم به تعهدات خود به خوبی عمل کنیم .

عباسی در ادامه سفر خود به سمنان، در نشستی صمیمانه با اسماعیل غنیان مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ضمن اشاره به وظایف حساس و خطیر دفاتر مذکور تصریح نمود در آینده ای نزدیک بر وظایف محوله به این دفاتر افزوده و روند انجام کار تسریع خواهد شد.

دکترغنیان نیز ضمن بیان عارضه های ناشی از حضور اتباع بیگانه در کشور، حضور غیرقانونی آنها را باعث مشکلات زیادی برای استان دانست و افزود: بسیاری از فرصت های شغلی نیروی کار ایرانی در اختیار اتباع بیگانه غیرمجاز قرار دارد.

مدیرکل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان سمنان بر عدم بکارگیری اشتغال غیرمجاز اتباع خارجی توسط کارفرمایان تاکید کرد و گفت: در گشت مشترک ساماندهی اتباع خارجی، واحدهایی که از اتباع خارجی غیرمجاز استفاده نمایند، شناسایی و طبق قانون کار با ابلاغیه‌های تسلیمی به آنها و تشکیل صورت‌جلسه تنظیمی در محل، با متخلفان برخورد خواهد شد.

۱۹ مهر ۱۳۹۵ ۱۲:۵۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید