اخبار

حضور مدیرکل بازرسی کاردرگردهمایی بزرگ خانواده HSE صنعت گاز کشوردرسمنان

حضور مدیرکل بازرسی کاردرگردهمایی بزرگ خانواده HSE صنعت گاز کشوردرسمنان
گردهمایی بزرگ خانواده HSE صنعت گاز کشور به مناسبت بزرگداشت روز ملی ایمنی و آتش نشانی در روزهای 6 و 7 مهرماه در استان سمنان برگزار شد.

این مراسم با حضور دکتر مرتضوی مشاور وزیر و مدیر کل HSE وزارت نفت و مهندس عراقی معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران، محمد اصابتی مدیرکل بازرسی کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بعنوان سخنران اصلی، اسماعیل غنیان مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان و تعدادی از مدیران ارشد صنعت نفت و گاز و مدیران و مقامات استانی، به میزبانی شرکت گاز استان سمنان  برگزار گردید.

محمد اصابتی مدیرکل بازرسی کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ضمن تبریک روز ملی ایمنی و خدمات آتش نشانی، به اهمیت موضوع ایمنی در پیشگیری و کاهش حوادث کار و هزینه های مستقیم و غیر مستقیم ناشی از آن پرداخت.

ایشان همچنین به کاهش آمار 6/7 درصدی حوادث منجر به فوت ناشی از کار در چهار ماهه اول امسال به نسبت مدت مشابه سال گذشته، در پی اجرای طرح های دستاورد محور حوزه معاونت روابط کار، اشاره نمودند.

در پایان مراسم نیز که باهدف تبادل تجارب، تشریک مساعی و برنامه ریزی مؤثر در تحکیم و دستیابی به اهداف ایمنی و کاهش حوادث برگزار گردید، از شرکتهای گاز برتر سطح کشور در حوزه ایمنی، بهداشت و محیط زیست نیز تقدیر شد، که شرکت گاز استان سمنان در این حوزه موفق به اخذ رتبه دوم کشوری گردید.

۸ مهر ۱۳۹۵ ۱۳:۰۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید