اخبار

حضور 100درصدی کارکنان اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی در سرشماری

حضور 100درصدی کارکنان اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی در سرشماری
کارکنان اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان با حضور 100درصدی خود در سامانه اینترنتی نفوس و مسکن 95 ثبت نام نمودند.

اسماعیل غنیان با اعلام این خبر افزود: نقش و جایگاه آمار و اهمیت  وجود آمار های صحیح و قابل اعتماد در برنامه ریزی های اقتصادی و اجتماعی برهیچ کس پوشیده نیست و بدون شک یکی از نیازهای اساسی برای برنامه ریزان، تصمیم سازان  و تصمیم گیران وجود یک تصویر واقعی و پویا از ابعاد مختلف جامعه است.

وی با اشاره به لزوم حرکت در جهت توسعه پایدار به عنوان یک اصل انکارناپذیر گفت: بر این اساس الگوهای مناسب برنامه ریزی تهیه و تدوین گردیده است، نقش و اهمیت آمارهای صحیح و بهنگام بیش از پیش آشکار شده است زیرا موفقیت برنامه های توسعه اقتصادی- اجتماعی در همه جوامع، بستگی به کیفیت آمار و اطلاعات موجود در آن جوامع دارد.

غنیان ادامه داد: همانگونه که مستحضرید هشتمین سرشماری عمومی نفوس و مسکن به روش اینترنتی از تاریخ 3 لغایت 24 مهر ماه سالجاری در سامانه اینترنتی سرشماری به نشانی  www.sarshomari95.ir  در سراسر کشور صورت می گیرد، این اداره کل نیز ضمن فراهم نمودن بسترهای لازم، اطلاع رسانی و ترغیب واحدهای تحت پوشش خود، با ایجاد پایگاه ثبت نام رایگان برای کلیه مراجعین ، بستگان و همسایگان در سطح استان اقدام نموده است.

۸ مهر ۱۳۹۵ ۱۰:۳۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید