اخبار

نشست مدیران کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان سمنان

نشست مدیران کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان سمنان
درآستانه هفته دفاع مقدس سرهنگ سلامی مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان سمنان با دکتر غنیان مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی دیدار کرد.

سرهنگ سلامی، مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان سمنان ضمن تبریک به مناسبت عید قربان و با گرامیداشت یادوخاطره شهدای دفاع مقدس گفت: برنامه‌های هفته دفاع مقدس باید پرشور برگزار شود تا گوشه‌ای از جانفشانی رزمندگان هشت سال دفاع مقدس جبران شود.
وی با اشاره به نقش جامعه کارگری در دفاع مقدس گفت: ما باید نقش کارگران در دفاع مقدس را زنده نگه داشته و آن را به نسل جدید منعکس نماییم.
مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان سمنان افزود: بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان سمنان برای جمع آوری، ثبت، ضبط و انتشار خاطرات رزمندگان و پیشکسوتان دفاع مقدس استان از جامعه کارگری آمادگی کامل را دارد.
سلامی به مراحل ساخت باغ موزه دفاع مقدس سمنان اشاره کرد و گفت: مراحل ساخت این باغ موزه در استان به پایان رسیده و به زودی افتتاح خواهد شد.
در ادامه اسماعیل غنیان مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان ضمن گرامیداشت دهه امامت و ولایت و تبریک عید قربان و با اشاره به نقش هشت سال دفاع مقدس در تحکیم پایه‌های انقلاب و آبیاری درخت نوپای انقلاب با خون شهدا، بر آمادگی این اداره کل درجمع آوری و ثبت و ضبط و انتشارخاطرات رزمندگان و پیشکسوتان دفاع مقدس استان در جامعه کار و تعاون تأکید کرد.
وی گفت باید به نوعی در این زمینه کار کنیم که در کارگران انگیزه ایجاد شود تا طالب و مشتاق حضور در این عرصه ها شوند و با استفاده از پتانسیل تشکلهای کارگری، کارفرمایی، اتحادیه ها، تعاونی ها و ... در این راستا آمادگی خود را برای هر نوع همکاری اعلام می نماییم.
در این نشست با توجه به نزدیک شدن به هفته دفاع مقدس برنامه‌های دستگاه‌ها اعلام شد و نمایندگان این ادارات به بحث و گفتگو پرداختند.

۲۴ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۵۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید