اخبار

دیدارمدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان با خانواده شهید مدافع حرم

دیدارمدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان با خانواده شهید مدافع حرم
بمناسبت بزرگداشت هفته تعاون مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان به همراه معاون استاندار و فرماندار شاهرود و رئیس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان شاهرود با خانواده شهید علی اصحابی از شهدای مدافع حرم در شهر مجن دیدارکرد.

در این دیدار اسماعیل غنیان مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان با حضور در منزل شهید علی اصحابی مدافع حرم حضرت زینب (س) نسبت به مقام شامخ شهدای انقلاب اسلامی ،  دوران دفاع مقدس و جبهه مقاومت اسلامی ادای احترام کرد و در سخنانی با تاکید بر این که عزت ، اقتدار ، امنیت و آبروی خود را مدیون شهدا هستیم اظهار داشت امروز اگر در امنیت به سر می بریم مرهون مجاهدت شهدایی چون علی اصحابی می باشیم.

وی با اشاره به اینکه شهدا نزد خداوند و در رحمت الهی هستند ، تصریح کرد: در حقیقت این ما هستیم که باید از خداوند برای خود طلب رحمت و مغفرت داشته باشیم چرا که شهدا با معرفت به درگاه الهی توانستند رحمت ابدی را به ارمغان آورند.

در این دیدار پدر شهید که خود تعاونگر و از جانبازان جنگ تحمیلی و عضو شرکت تعاونی کشت و صنعت جانبازان دشت مجن می باشد به بیان نحوه شهادت و خصوصیات اخلاقی این شهید بزرگوار پرداخت.

۲۱ شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۳۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید