اخبار

برگزاری پنجمین جلسه شورای هماهنگی مدیران زیرمجموعه وزارت تعاون، کارورفاه اجتماعی در سمنان

برگزاری پنجمین جلسه شورای هماهنگی مدیران زیرمجموعه وزارت تعاون، کارورفاه اجتماعی در سمنان
پنجمین جلسه شورای هماهنگی مدیران کل زیرمجموعه وزارت تعاون، کارورفاه اجتماعی استان سمنان در محل اداره کل بهزیستی برگزار گردید.

در این جلسه که با حضور تمامی مدیران کل دستگاههای زیر مجموعه وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی تشکیل شد اسماعیل غنیان مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان ضمن تبریک سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی ، اعلام برنامه های دستگاههای زیر مجموعه درخصوص هفته دولت و بحث درمورد ارزیابی عملکرد دستگاهها به منظور تحقق حداکثری برنامه های سال جاری را از موارد محوریت جلسه عنوان کرد.

وی با اشاره به افزایش ارتباطات افقی بین دستگاههای زیرمجموعه گفت: گستردگی نفوذ خدمات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان های تابعه در بین مردم با هیچ وزارتخانه ای قابل مقایسه نبوده و عرصه خدمات این وزارت علاوه بر حوزه های اجتماعی ، اقتصادی و فرهنگی دارای آثار عمیق بر میزان رضایت مردم از نظام و دولت تدبیر و امید است.

غنیان بر همکاری و تلاش کلیه دستگاههای زیرمجموعه برای هرچه باشکوهتر برگزار نمودن مراسم هفته دولت تاکید نمود و افزود: دستگاههای زیر مجموعه تعاون، کار ورفاه اجتماعی در استان سمنان با برگزاری باشکوه برنامه های هفته دولت و انعکاس مطلوب خدمات دولت تدبیر و امید به مردم در راستای تقویت نشاط و امید در جامعه گام موثری برخواهند داشت.

وی هفته دولت را فرصت مناسبی برای اطلاع رسانی فعالیت ها و دستاوردهای دولت دانست و گفت: هفته دولت فرصت مناسبی برای ارائه و بیان خدمات دولت به مردم است و همه مدیران دستگاه های زیرمجموعه با اجرای برنامه های متناسب فرهنگی، اجتماعی و عمرانی باید در نکوداشت این هفته و تبین سیاست ها و اقدامات انجام شده سه ساله دولت تدبیر وامید اهتمام داشته باشند و در جهت اطلاع رسانی عملکرد و فعالیت ها ی دستگاه های خود به مردم بکوشند.

در ادامه نیز مدیران کل دستگاههای زیر مجموعه وزارت تعاون، کارورفاه اجتماعی در استان سمنان برنامه های شاخص خود در هفته دولت را اعلام نمودند.

۳۱ اَمرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۴۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید