اخبار

برگزاری کارگاه آموزشی مدیران منابع انسانی واحدهای صنعتی در شهرستان گرمسار

برگزاری کارگاه آموزشی مدیران منابع انسانی واحدهای صنعتی در شهرستان گرمسار
در راستای اجرایی نمودن طرح کاج (استقرار مداخلات پیشگیری از مصرف مواد مخدر در جامعه کار و تولید) جلسه و کارگاه آموزشی مدیران منابع انسانی و امور اداری واحدهای صنعتی در شهرستان گرمسار در محل سالن اجتماعات مدرسه نمونه دولتی شهید ثانی گرمسار برگزار گردید.

جواد حسینی رییس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی  شهرستان گرمسار بر لزوم ادامه برگزاری چنین کارگاههایی تاکید و اعلام داشت که آمادگی کامل در برگزاری مداوم چنین دوره های آموزشی کوتاه مدت را داریم.

 در ادامه این کارگاه آموزشی یک روزه ، حمید مستخدمین حسینی مدرس کارگاه توضیحات کاملی را در مورد اثرات فردی و اجتماعی مصرف مواد مخدر به ویژه در کارگاهها و محل اشتغال ارائه نمود.

از دیگر مطالب عنوان شده در این جلسه آموزشی، نگاه آماری به توزیع و شیوع اعتیاد در سطح استان و شهرستان خصوصا در جامعه کار و تولید بود که به مستندات طرحهای پیمایش کشوری که سالانه از سوی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی برگزار می شود نیز اشاره شد و بعد از توزیع پرسشنامه هایی در مورد کیفیت برگزاری کارگاه، بروشورهایی آموزشی تحت عنوان طرح ملی پیشگیری از مصرف مواد مخدر در جامعه کار و تولید(کاج) بین شرکت کنندگان توزیع گردید.

جلسه در ساعت پایانی به پرسش و پاسخ و بیان نظرات و دیدگاههای مدعوین و شرکت کنندگان در کارگاه اختصاص یافت.

۲۵ اَمرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۴۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید