اخبار

نشست آموزشی، توجیهی اقتصاد مقاومتی در اداره کل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان سمنان تشکیل شد

نشست آموزشی، توجیهی اقتصاد مقاومتی   در اداره کل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان سمنان تشکیل شد
بمنظور اجرایی نمودن اهداف اقتصاد مقاومتی و راهکارهای اجرایی آن، نشست آموزشی، توجیهی با حضور حمیدرضا عزیزالدین کارشناس ارشد سازمان مدیریت و برنامه ریزی در محل اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان سمنان تشکیل و به بررسی و تببین راهکارهای تحقق شعار "اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل" پرداخته شد.

اسماعیل غنیان مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان سمنان ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات حضار گفت: اقتصاد مقاومتی میزان توانایی اقتصاد برای بازگشت به کارکرد عادی خود پس از مواجهه با تکانه وارده می باشد.

وی با اشاره به مشخصه های اصلی اقتصاد مقاومتی اظهار داشت: درون‌زایی، برون‌گرایی، دانش‌بنیانی، مردمی بودن و عدالت بنیان بودن، پنج مشخصه اصلی اقتصاد مقاومتی است که باید مدنظر قرار گیرد.

غنیان با اشاره به بیانات حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی(مدظله العالی) در خصوص اقتصاد مقاومتی و تبیین فرازهایی از بیانات ایشان گفت: براساس بیانات معظم له، اقتصاد مقاومتی الگویی بومی و علمی است که برآمده از فرهنگ انقلابی و اسلامی و متناسب با شرایط امروز و فردای کشور می باشد.

مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان سمنان مقاوم بودن در برابر تهدیدها و مخاطرات ، توانمندی در استفاده از تحولات فناورانه و اقتصادی دنیا برای پویایی رشد اقتصاد کشور، برخورداری از قدرت بالای برگشت پذیری به مسیر تعادلی جدید را از مهمترین ویژگی های اقتصاد مقاومتی دانست و گفت: بسترسازی برای ایجاد درک و فهم مشترک و تبیین سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی ابلاغی مقام معظم رهبری و نیز الزامات و راهکارهای سازمانی، مدیریتی و منابع انسانی به‌ویژه در سطوح مدیران میانی و ارشد حرفه‌ای از جمله اهداف برگزاری این نشست آموزشی می باشد.

۲۲ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۵۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید