اخبار

شورای هماهنگی دستگاههای زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان گرمسارتشکیل شد

شورای هماهنگی دستگاههای زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان گرمسارتشکیل شد
شورای هماهنگی دستگاههای زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان های گرمسار و آرادان با حضور غلامرضا کاتب رئیس فراکسیون تولید و اشتغال مجلس شورای اسلامی و نماینده شهرستانهای گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی با موضوع ساماندهی اشتغال و تامین نیروی انسانی واحدهای صنعتی در محل دفتر نماینده شهرستان برگزار گردید.

در این جلسه که با حضورکلیه روسای ادارات و دستگاههای زیرمجموعه شهرستان گرمسار برگزار گردید ، جواد حسینی رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی گرمسار با ارائه گزارشی کامل از عملکرد مجموعه و وضعیت نیروی کار و اشتغال شهرستان ، انتظارات مجموعه را از نماینده مطرح نموده و مسائل و مشکلات نیز توسط سایر رؤسا و همچنین نماینده کاریابی های شهرستان مطرح گردید.
در ادامه دکترکاتب ضمن تقدیر و تشکر از عملکرد مثبت ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حوزه انتخابیه ایشان، اعلام داشت: که در خصوص ساماندهی نیروی کار ، داشتن آمار واحد و همچنین اشتغال حداکثری فرصتهای شغلی موجود در منطقه توسط نیروهای بومی ، باید بیشتر کار شده و به بحث فعال سازی واحدهای تولیدی غیرفعال و واحدهایی که با حداقل ظرفیت کار می کنند توجه بیشتری شود.
وی تاکید نمود در صورت نبود نیروی انسانی مورد نیاز صنعتگران در بخش ایوانکی مدیریت شهرستان گرمسار موظف به انجام برنامه ریزی های لازم و هماهنگی جهت تامین نیروی انسانی واحدهای صنعتی بخش ایوانکی توسط تمامی کاریابی های شهرستان می باشد.
دی پایان نیز مقرر شد به صورت ماهانه این شورای هماهنگی در شهرستان های گرمسار و آرادان برگزار و صورتجلسه به دفتر نماینده نیز جهت اطلاع و استحضارارسال گردد.

۳ خرداد ۱۳۹۵ ۱۴:۱۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید