اخبار

تقدیر وزیرتعاون، کار ورفاه اجتماعی از روابط عمومی استان سمنان

تقدیر وزیرتعاون، کار ورفاه اجتماعی از روابط عمومی استان سمنان
به مناسبت 27 اردیبهشت، روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی دکترربیعی وزیرتعاون، کار و رفاه اجتماعی ضمن گرامیداشت این روز از روابط عمومی اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان سمنان تقدیر و تشکر نمود.

درمتن این تقدیرنامه آمده است:

جناب آقای علی نفیسی

امروزه پیشبرد اهداف برنامه های یک سازمان با تقویت انگیزه های جمعی، آگاهی عمومی و اعتماد مردمی امکان پذیراست.

دراین میان ابعادگسترده تاثیر ارتباطات واطلاعات برکارآمدی دستگاهها، موجب نگاه ویژه مدیران به نقش و جایگاه روابط عمومی گردیده است.

ازهمین رو سازمانهای پیشرو علاوه براینکه روابط عمومی را به مثابه کانون تفکر برای مدیریت افکاردرجامعه وهنری برای یافتن رمزنفوذ دلها می دانند بر توسعه روابط عمومی به عنوان یک سامانه مشورتی و مدیریتی و نیز عنصراصلی ارتقاء و پیشرفت سازمانی تاکید می نمایند.

ازسوی دیگر نامگذاری سالجاری به نام "اقتصاد مقاومتی،اقدام وعمل" ازسوی مقام معظم رهبری(مدظله العالی) این وظیفه را بردوش تلاشگران روابط عمومی می نهد تا به عنوان یکی ازمهم ترین هدایت کنندگان فضای فکری جامعه برای تحقق این حماسه نزد افکارعمومی تلاش نمایند. فرصت را مغتنم شمرده با گرامیداشت "27 اردیبهشت روز روابط عمومی وارتباطات" مراتب تقدیر و تشکر خود را ازخدمات ارزشمند و تلاشهای سازنده جناب عالی درراه تعالی و پیشرفت ایران اسلامی و نیزانعکاس رویدادهای وزارت تعاون،کارورفاه اجتماعی ابرازنمایم.

                                                                               علی ربیعی

                                                                   وزیرتعاون،کارورفاه اجتماعی

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۳:۵۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید