اخبار

برگزاری هفتمین جلسه شورای هماهنگی دستگاههای زیرمجموعه در استان سمنان

برگزاری هفتمین جلسه شورای هماهنگی دستگاههای زیرمجموعه در استان سمنان
هفتمین جلسه شورای هماهنگی دستگاههای زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان سمنان با حضور صادقی، معاون اداره کل بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت در محل این اداره کل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان اسماعیل غنیان ضمن تبریک هفته پژوهش، یکی از موضوعات مهم در بحث پژوهش را تبدیل شدن دانش و پژوهش به مسائل اجرایی دانست و گفت: این موضوع با ارتباط موثر بین دانشگاه و صنعت عملیاتی می شود و قابلیت اجرایی بودن پژوهش ها، موضوع بسیار مهمی است که پژوهشگر باید به آن توجه جدی داشته باشد و صرفا انجام پژوهش معطوف به نتیجه گیری و پایان کار نباشد بلکه دستاوردی کاربردی داشته باشد.

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان  افزود: همکاران ما در نگارش مقالات علمی فعالانه عمل نموده و دست به قلم مطلوبی دارند که بنوعی با توجه به بالا بودن سطح سواد و فرهیختگی در سطح اداره ، قریب به اکثریت تجربه انجام پژوهش و تحقیق را تاکنون داشته اند که بواقع موجب افتخار و سربلندی است.

وی تصریح کرد: هر ساله در نشست پژوهشی که بمناسبت هفته پژوهش برگزار می گردد در خصوص شیوه نگارش طرح های پژوهشی و مقاله نویسی، دانش کارکنان بروز می شود.

غنیان با بیان اینکه یکی از اقدامات بسیار خوب و موثر وزارت متبوع ، انتخاب صد محور اول در راستای تدوین نظام مسائل وزارتخانه با همکاری موسسه کار وتامین اجتماعی بوده است، گفت: مهمترین موضوع برای انجام پژوهش های بنیادین ،شناسایی مسائل در وهله اول می باشد که به انجام موثر تحقیق کمک شایانی می کند. 

۲۹ آذر ۱۴۰۰ ۰۸:۳۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید