اخبار

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان : ایجاد زمینه اشتغال برای زندانیان آزاد شده موجب کاهش آسیبهای اجتماعی می گردد

آسیب های اجتماعی
نخستین جلسه برنامه ریزی و هماهنگی و هم اندیشی درخصوص جذب زندانیان آزادشده و توانمندی در واحدهای صنعتی و تولیدی استان سمنان در محل اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان، اسماعیل غنیان به پیامدهایی که یک فرد آسیب دیده در مورد خطایی که داشته و نگرانی های ایجاد شده برای فرد و خانواده اشاره کرد و گفت: باید در پی چرایی و حل مشکل گامی مؤثر برداریم.

وی افزود: بررسی ها نشان می دهد یکی از عوامل اصلی وقوع رفتارهای مجرمانه، عدم وجود فرصتهای شغلی و عدم درآمد خانواده می باشد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان ایجاد زمینه اشتغال برای زندانیان آزاد شده را موجب کاهش آسیبهای اجتماعی دانست و گفت:  بسیاری از آسیب هایی که متوجه یک خانواده می شود در اثر نبود شرایط سالم زندگی و منابع مالی است که با عنایت به تفاهم نامه ای که در این زمینه وجود دارد و با توجه به مهارت آموزی که در زندان ها برای زندانیان صورت می گیرد، می توان به منظور کسب درآمد اشتغال ایجاد کرد.

۲۰ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۴۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید