اخبار

برنامه ریزی و تبیین برنامه های گرامیداشت هفته کارگر در سمنان

هفته کارگر
جلسه برنامه ریزی و تبیین برنامه های گرامیداشت هفته کارگر سال 1400 استان سمنان، با توجه به قرمز بودن وضعیت کرونایی با حضور حداقلی اعضای کمیته اجرائی در محل سالن جلسات اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان، غلامرضا الهی معاون اجتماعی این اداره کل با آرزوی صحت و سلامتی در شرایط همه گیری ویروس کرونا و قبولی طاعات و عبادات در ماه مهمانی خدا، ابراز امیدواری کرد در سالی که مقام معظّم رهبری (مدظلّه العالی) به نام تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها نامگذاری نموده اند، با تمام توان بتوانیم گام در راه اجرایی سازی و اقدام برای عملی نمودن این شعار در تمام امور کشور برداریم.

وی افزود: پرداختن همه جانبه به مسئله حمایت از تولید داخلی، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها در تمام ابعاد موجود، نه تنها یک انتخاب، بلکه یک ضرورت انکار ناپذیر برای دستیابی به اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خصوصا با محوریت بیانیه گام دوم انقلاب است.

معاون اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان  بیان داشت: در شرایط همه گیری کرونا، کلیه برنامه ها و اقدامات با رعایت کامل فاصله گذاری اجتماعی و پروتکل های بهداشتی و دستورالعمل های ستاد ملی مبارزه با کرونا و وزارت بهداشت صورت خواهد گرفت.

۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۹:۰۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید