اخبار

عیادت مدیرکل امور استان های وزارت کار از مدیرکل سمنان در بیمارستان

عیادت
دلبری مدیرکل اموراستانهای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی جهت عیادت و پیگیری وضعیت مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان به این استان سفر کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان، سید محسن دلبری، مدیرکل امور استانهای وزارت متبوع با حضور در بیمارستان شفا سمنان بهمراه سیدمجتبی اکرم مدیر درمان تأمین اجتماعی استان و مجید مطلبی رئیس بیمارستان از اسماعیل غنیان عیادت و در جریان روند درمان وی قرار گرفت.

دلبری سلام مقام عالی وزارت را به غنیان  ابلاغ و برای وی آرزوی شفای عاجل و از کادر درمان و کارکنان زحمتکش بیمارستان نیز تقدیر و تشکر کرد.

غنیان نیز ضمن تشکر از حضور وی در این شرایط سخت کرونا ، از اینکه مقام عالی وزارت پیگیر شرایط ایشان هستند ابراز خرسندی نمود.

دلبری در ادامه سفر به استان در محل اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان با معاونین این اداره کل دیدار و گفتگوکرد.

وی در این دیدار ضمن آرزوی بهبودی و سلامتی برای مدیرکل و سایرکارکنان بر ارائه خدمات مرتبط به مخاطبین و جامعه هدف تاکید کرد و گفت: مسلما شرایط پیش آمده خللی در پیگیری امور مراجعین محترم توسط همکاران اداره کل بوجود نخواهد آورد و همچنان امور مرتبط با دقت انجام خواهد گرفت.

اسماعیل غنیان مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان بدلیل ابتلا به کرونا مدتی است در بیمارستان شفا سمنان بستری می‌باشد.

۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۸:۰۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید