اخبار

تحقق 96درصدی برنامه های بخش تعاون در 11ماهه 99

تعاون
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به اینکه نسبت عملکرد 11 ماهه به برنامه سالانه بخش تعاون 96 درصد است، گفت: این مقدار تا پایان سال 99 به 100 درصد خواهد رسید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان، اسماعیل غنیان به عملکرد مناسب معاونت تعاون اشاره کرد و افزود: جهت تشکیل و توسعه تعاونی های تولیدی، خدماتی و توزیعی، در سالجاری برای 27 تعاونی برنامه ریزی شده بود که به تشکیل و توسعه 33 تعاونی در این بخش عمل شد و در نظارت قانونی برتعاونی ها و اتحادیه های کشور نیز نظارت بر 550 تعاونی پیش بینی شده بود که با تلاش بخش نظارت به 824 تعاونی در استان عمل شده است.

غنیان گفت: در بخش ایجاد فرصت های شغلی در تعاونی های کشور، ایجاد 273 فرصت شغلی در سال برنامه ریزی شده بود که در این بخش نیز 667 نفر شغل ایجاد شده است.

مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان گفت : بمنظور راهبری صادرات تعاونی ها و اتحادیه ها مبلغ 15945 هزار دلار سالانه پیش بینی شده و این عدد در عمل به 17397 هزار دلار رسید و همچنین در زمینه برگزاری دوره‌های آموزشی مهارتی تخصصی ، مدیریتی ، حقوقی و مجازی عدد 12759 (نفربرساعت) پیش بینی شده بود که در سال 99 به 17337 (نفربرساعت) عمل شده است.

وی تصریح کرد: جذب اعتبارات و کمک ها جهت توانمند سازی تعاونی ها مبلغ چهار هزار و 250 میلیون ریال پیش بینی شده که عملکرد بخش تعاون به این عدد رسیده و همچنین بمنظور بررسی مسائل و مشکلات تعاونی ها در قالب کمیته های استانی تعاونیهای مشکلدار و رسیدگی به مشکلات مالی تعاونی ها و تسهیل و رفع موانع تولید، 56 تعاونی مورد بررسی و رسیدگی قرار گرفته اند.

۲۷ اسفند ۱۳۹۹ ۱۷:۱۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید